Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

Da nam je drzava tip top za to koliko para imamo, da Srbija ima najbolje zdravstvo za zemlju sa 10 hiljada dolara po glavi i tako to. Otprilike kao da nemamo nenormalnu korupciju, nego svaki dinar poreza ide tamo gde je namenjen. Da je Vucic kao Tito. Ne znam da li je tu bilo neke ironije, ja je nisam uhvatila.

Link to comment

Ni ja nisam uspeo to da shvatim. Ma živ mi Todor da mi čini govor - da kaže a da nikog ne uvredi. Sve što je rekao bilo je savršeno besmisleno.

Link to comment

Da nam je drzava tip top za to koliko para imamo, da Srbija ima najbolje zdravstvo za zemlju sa 10 hiljada dolara po glavi i tako to. Otprilike kao da nemamo nenormalnu korupciju, nego svaki dinar poreza ide tamo gde je namenjen. Da je Vucic kao Tito. Ne znam da li je tu bilo neke ironije, ja je nisam uhvatila.

 

Gledao sam skoro intervju koji je radio sa njim i mogu da shvatim zašto je fasciniran njim, kao i dobar broj ljudi u regionu. Vučić je do savršenstva doveo vještinu da priča ono što ljudi žele da čuju, a ljudi napolju jednostavno ne znaju s kim imaju posla.

Link to comment

Da, prepričava Dokinsa (a i to loše), ali sa jednom faux religijskom glazurom preko toga - ipak, mora postojati i nešto više...

 

Riga mi se od količine budalaština koju je uspeo da izgovori za tako kratko vreme.

Edited by Turnbull
Link to comment

Ovo se zove uludo potrošeni gost. Goran Milić je beskrajno zanimljiv, elokventan, sa ogromnom karijerom, čista ekskluziva, i pravi je greh ne pozvati ga da sam gostuje u emisiji ... A ne ovako, u punom studiju ...  

 

Doduše, u poslednjem segmentu emisije, posle reklama, počeo je pojačano da zapliće jezikom, ali i to je deo šarma sjajnog novinara i putopisca Gorana-Gorančeta Milića, zvanog "oteše mi stan u Beogradu, materimjebem ..."

Edited by stoka
Link to comment

 

Gosti emisije “Utisak nedelje” biće:

Srđan Verbić, ministar prosvete

Srbijanka Turajlić, profesorka Beogradskog univerziteta u penziji

Una Draganić, učenica III beogradske gimnazije

Vukan Marković, student

 

Tema:

Kakva nam škola treba?

 

 

  :fantom:

Link to comment

Olja ubola temu. Šteta je što sa nekog zvučnika za vreme trajanja emisije ne može da se pusti ovo. I da ide sve vreme. I da gosti emisije slušaju to. Sve vreme.

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...