Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

Znači koliko čitam onaj Škoro je bez svoje krivice ispao pobednik!

 

Послато са WЦ шоље усинг БВК

Link to comment

Kao da su Pajtonovci smišljali ove utiske. Srbija je nepresušno vrelo za sve satiričare i po logici bi trebalo da imamo najbolje stendap komičare na svetu, a ne ovu šaku jada ... 

 

Причао сам недавно са једним нашим стендапером, каже да после шала на Вучићев рачун у публици увек настане непријатна тишина. Али, ако опљунеш демократе макар и неком старом, глупом фором, настаје хистерија од смејања. Људи су ти имењаци, Стоко.

Link to comment

Причао сам недавно са једним нашим стендапером, каже да после шала на Вучићев рачун у публици увек настане непријатна тишина. Али, ако опљунеш демократе макар и неком старом, глупом фором, настаје хистерија од смејања. Људи су ти имењаци, Стоко.

 

publika na srpskim stendap tragedijama je uglavnom umobolna...

Link to comment

Mislio sam da me u Srbiji nista vise ne moze zaprepastiti ali me Krstic zajeb'o.

ja sam se onako nekako zachudila (ne bash zaprepastila, ti kapaciteti su mi popunjeni, mora neko da ispadne da bi neko drugi upao), kad on onomad nije otishao za tadijem. ali sad mi je mnogo jasnije :lolol:

 

Kao da su Pajtonovci smišljali ove utiske. Srbija je nepresušno vrelo za sve satiričare i po logici bi trebalo da imamo najbolje stendap komičare na svetu, a ne ovu šaku jada ... 

pajtonovski utisci su kao nevidljive gace na imperatoru. trebalo bi da sluze da sakriju ^_^

 

na zalost, poshto su posmatrachi zbunjeni, i te takve gace su sasvim dovoljne -_-

Link to comment

 

Mislio sam da me u Srbiji nista vise ne moze zaprepastiti ali me Krstic zajeb'o.

 

Treba sacuvati posao bato moj,sta tek Saper radi...

Link to comment

Treba sacuvati posao bato moj,sta tek Saper radi...

urbana legenda kaže da mu je trebalo, onomad, dve nedelje da dođe do kanabeta ppv-a. ostalo je istorija.

:fantom:

Link to comment

Treba sacuvati posao bato moj,sta tek Saper radi...

 

Nije me toliko zaprepastilo njegovo uvlacenje Vucicu u guzicu, nije da to nisam ocekivao, vec tok i sadrzaj njegovih misli koje je blagoizvoleo podeliti s nama. Sve vreme dok sam ga slusao u glavi mi se motala slika nekoga kako metalnom kasikom lupa o praznu limenu kantu. Ne secam se kada sam poslednji put cuo toliko nicega u toliko mnogo izgovorenih reci.

Link to comment

Nije me toliko zaprepastilo njegovo uvlacenje Vucicu u guzicu, nije da to nisam ocekivao, vec tok i sadrzaj njegovih misli koje je blagoizvoleo podeliti s nama. Sve vreme dok sam ga slusao u glavi mi se motala slika nekoga kako metalnom kasikom lupa o praznu limenu kantu. Ne secam se kada sam poslednji put cuo toliko nicega u toliko mnogo izgovorenih reci.

slazem. i sad zamislimo samo da je '45 i da naidju neki gologuzi izgladneli partizani :s_p:

 

i posle se chovek chudi generalizaciji ^_^

Edited by gospa buba
Link to comment

bokte,čitam vas i mislim da ću na osnovu poslednjih 5-6 stranica pogledati utisak posle ko zna koliko vremena.  :isuse:

i već se kajem. ali jbg, ne mogu da izdržim, prosto ne mogu da zamislim krstića kao bilo šta drugo do dvonogog besmislenog prilepka, al kanda se ovde samoprevazišao i evoluirao u koješta gore, a na osnovu utisaka ovde ne uspevam baš tačno da si predstavim šta. 

al sve to na stranu, meni bez zezanja nije jasno što ga se poziva bilo gde da govori o bilo čemu. bez zezanja. ja se ne sećam da je on u bilo kom trenutku, otkako figurira na raznoraznim scenama, umeo da povuče jasnu granicu između svog dupeta i tobogana...

Edited by Joshua
Link to comment

Bolje bi mu bilo da se bavio onim sto je specijalizirao,davno je rekao da zeli da radi do penzioje a da mu se niko ne pozali na rad,mada ko zna...

Link to comment

auh koji preokret - celo veče kod Sarape Ratko Dmitrović ratuje sa Krstićem jer ga je strašno isprozivao sinoć.... ovaj naravno nije u studiju    :isuse:

 

kakvi su to sve brate mili virtuelni dueli za premijer ligu pussyman uvlakača ..... nevera....

Link to comment

Da, ratovi uvlakača, na to u se sveli ideološki sukobi. Luković ili Ljilja Smajli? Krstić ili Dmitrović? Vučićević ili ko ono beše još kandidat za direktora RTS-a?

 

BTW, jel još traje Sarapa?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...