Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

Gledaoci. Apsolutna podrška ovoj vladi. Svi glasaju za predlog broj 6 - nagrada Najevropljanin za Nešu Slinu. Eto, ta nagrada je dokazala... Šta je dokazala? Pa valjda govori sama za sebe.

Edited by Turnbull
Link to comment

za njega za njega. dobro je. nachi kolega se stara. pripalo mi tako neshto teshko da je takav 1 kapacitet ostao bez ljeba, pa da mora ovako javno da se producira :unsure:

 

velika pravda bi bila da je ova spodoba ostala bez ljeba. nazalost, to ne biva.

Link to comment

Gledaoci. Apsolutna podrška ovoj vladi. Svi glasaju za predlog broj 6 - nagrada Najevropljanin za Nešu Slinu. Eto, ta nagrada je dokazala... Šta je dokazala. Pa valjda govori sama za sebe.

U jebo te, neću više nikad tražiti da mi artikulišete. :(

Link to comment

U jebo te, neću više nikad tražiti da mi artikulišete. :(

 

ma syme je bio blag, ne zeli da se nerviras.

Link to comment

U jebo te, neću više nikad tražiti da mi artikulišete. :(

ja sam ti rekla. i ovo mi mnogo <_<

 

 

edip@halloween. stajling je katastrofa. el shize zenske zbog njega? mislim, inache? kad se ne dekorishe u harija potera? :unsure:

Edited by gospa buba
Link to comment

Ovo su bila ubedljivo najneprijatnija tri uključenja tipa ikad. Vizuelizovaću ih kako ispadaju iz cepelina da malo povratim balans. Baja koji drka na Zoranin gangbang, ribe koje droolaju na madafakin Slinu (SNS Aleksinac meets SNS Ledine), a za poklopac uzrujana mama nekog osnovca... Boktemazo. Redefinisan termin transfer neprijatnosti.

Edited by Töölönlahti
Link to comment

Mislio sam da me u Srbiji nista vise ne moze zaprepastiti ali me Krstic zajeb'o. Kakva vreca prdeza sa fensi naocarima. Nisam znao ni da je ovaj Spajic ovolika slina. Ukljucenja. :isuse:

 

Sve u svemu, posle gledanja ove emisije u ustima mi je ukus kao da sam pojeo kilo govana.

Link to comment

Kao da su Pajtonovci smišljali ove utiske. Srbija je nepresušno vrelo za sve satiričare i po logici bi trebalo da imamo najbolje stendap komičare na svetu, a ne ovu šaku jada ... 

Link to comment

 

Šta se desilo ovom Tarotu?! Počeo je da izgleda normalno ...

 

Kale - gospodar svemira, Dare iz Razgibavanja i sada Tarot kolju se za prvo mesto u konkurenciji onih koji sami sebe snimaju kako nešto bulazne i onda te klipove lepe na net ...

Edited by stoka
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...