Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

moj pick: vjerka, tashana & herr mircic.:D
to će biti na pinku, možda ne sve tri odjednom, ali sigurno će početi i jaka gostovanja kako bi se objasnila kataklšizma®.
Link to comment
goran marković, interesantan kao džak peska.e olja, olja, kakve erzac goste dovodiš umesto one and only grobija...
pretpostavljam da ti je Bidza od Svilajnca bio "interesenatan"...@ kojot da, reditelj...
Link to comment
pretpostavljam da ti je Bidza od Svilajnca bio "interesenatan"...
tako je, u srbiji postoje samo goran marković i bidža, ništa između. kome je dosadan prvi, garant mu je zabavan drugi.
Link to comment

Svako ko još uvek nije odustao od oljinih nedeljnih bezvezarija sam odgovara za svoje bačeno vreme. Emisija koju je pregazilo vreme i voditeljka koju je pregazila politika.

Link to comment
Svako ko još uvek nije odustao od oljinih nedeljnih bezvezarija sam odgovara za svoje bačeno vreme. Emisija koju je pregazilo vreme i voditeljka koju je pregazila politika.
ajd da se i ja slozim jednom sa tobompsplus ni do danas nije otkrila otkud Dicheu pare za 3x na skijanje
Link to comment
Svako ko još uvek nije odustao od oljinih nedeljnih bezvezarija sam odgovara za svoje bačeno vreme. Emisija koju je pregazilo vreme i voditeljka koju je pregazila politika.
Da se i ja slozim. Odgledah malopre jedno pet minuta i ugasih televizor. Neverovatno koliko besciljna, bezidejna, dosadna emisija (govorim u opste o Utisku nedelje, ne samo o vecerasnjoj emisiji). Lose bira i sastavlja goste, lose vodi razgovore, ukljucenja gledalaca su :twak: a sat i po (bez reklama) nije dovoljno za tri gosta i ozbiljnu debatu, plus predlozi, ukljucenja gledalaca i obavezna pitanja. Emisija bi morala da pretrpi neke promene. Mada, izgleda da je i dalje vrlo gledana, tako da sumnjam da bi je se b92 odrekao. Ali neki urednik bi ipak mogao da joj sugerise neke stvari.
Link to comment

To što je nešto "gledano" u ovakvoj medijskoj situaciji u Srbiji ne znači da je kvalitetno i profesionalno; to jako dobro znaju oni koji bi da nam poruče da ako ne želimo da slušamo medijskog promotera nove ideologije DS- a u obličju OB možemo slobodno da prebacimo na Most, Košavu, RTS, Pink i druge "medijske kuće" demokratske Srbije.

Link to comment

nisam znao da ce na moj post o gostima ustati samo "utisko-mrzitelji"...na kraju krajeva i moje mishljenje o toj emisiji nije bash najbolje(shto se da "ocitati" i na prethodnim stranama), ali je i dalje (uz vrlo jak stoma) biram u odnosu na ostale koje su josh gore...

Link to comment
nisam znao da ce na moj post o gostima ustati samo "utisko-mrzitelji"...na kraju krajeva i moje mishljenje o toj emisiji nije bash najbolje(shto se da "ocitati" i na prethodnim stranama), ali je i dalje (uz vrlo jak stoma) biram u odnosu na ostale koje su josh gore...
Ovo mi bas nije najjasnije... Imas nekakvu sudsku odluku o obavezi gledanja televizije ili mislis da ce nebo pasti i da je jedino sto ga pridrzava tvoje gledanje u ekran nedeljom uvece?
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...