Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

Kakav faš ovaj Đurković, jbt. Na svaku razumnu stvar koju kaže o SNS-u i ovoj vladi, dođe po jedna bigotted budalaština - evo sad mu je glavni problem inkluzivno obrazovanje.

Ko je taj umobolnik i zašto mu je problem jedina normalna stvar u našem obrazovanju?

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk HD

Link to comment
У колажу слика горе наћи ћете ме испред Торвалдсеновог лава у Луцерну. Овај величанствени споменик Швајцарској гарди која је 1789. изгинула часно обављајући своју дужност заштите краља од париске руље, стоји под мотом:

Helvetiorum fidei ac Virtuti – Швајцарцима, оданим и врлим (храбрим)

Ова фигура вероватно најјасније може да вам представи скуп вредности којим се руководим и који се трудим да промовишем у јавном простору.

 

 

:lolol:

 

Jako!

 

Tičeru, kako be ne znaš Đurkovića, bio Koštunov savetnik jedno vreme, sad redovno truje piše za Politiku.

 

Mada, rispekt za to što nije zapevao u horu Vučićevih dečaka, nego i dalje solira na desničarske teme. Večeras je uspeo kao najveće probleme Srbije da navede demografiju, odnos prema LGBT i inkluzivno obrazovanje, pa ti vidi.

Edited by Turnbull
Link to comment

:lolol:

 

Jako!

 

Tičeru, kako be ne znaš Đurkovića, bio Koštunov savetnik jedno vreme, sad redovno truje piše za Politiku.

 

Mada, rispekt za to što nije zapevao u horu Vučićevih dečaka, nego i dalje solira na desničarske teme. Večeras je uspeo kao najveće probleme Srbije da navede demografiju, odnos prema LGBT i inkluzivno obrazovanje, pa ti vidi.

Prepoznao sam ga sa slike. Kreten. Pored takvih su Elektra i Vulin doajeni demokratije.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk HD

Link to comment

Pavlovic mi deluje kao 1 lesinar - tipicni zero sum game tip - ako se otpuste zaposleni po partijskoj liniji ne bi bilo 10% kresanja+pemzija

 

ipak, lepo je ono njegovo o krpljenju malih umesto velikih rupa

 

estecki, oni pederski™ cvikeri mu ne stoje; previse su teski - znam, jer sam 1 bio u toj pederskoj™ fazi kada sam vise poklanjao paznju na iZgled nego funkcionalnost cvikera

 

Ipak, 1 ok lik - bedak u srbijici /za koji on naravno nije odgovoran/ mu omogucuje da se tu I tamo intelektualno proseta

Link to comment

fora koju SNS ima na umu je da otpusti visak ali to nece biti njihovi koje su naprimali zadnjih godinu dana vec svi oni drugi koje su naprimali neki drugi ili oni koji jednostavno tu rade 15-20 godina...Btw nije lose biti iza nekog ko kaze da je prosao "pedersku fazu"   :fantom:

Edited by Haralampije
Link to comment

 

 

Gosti emisije “Utisak nedelje” biće:

Nebojša Krstić – bivši savetnik predsednika Republike

Nebojša Spaić – savetnik direktora RTS-a

Srđan Škoro – novinar Novosti   

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...