Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

Kako Kovačević nesnosno lupeta.

Ovo sa "Svaka čast Vučiću..." mi je dno dna...

 

Znao sam da ume da lupeta, ali, sad me je baš...

 

Mijač i Rale su odlični...

Link to comment

Šta se desilo Kovačeviću?

Kad je postao podguzna muva?

 

On se (srećom) nikada nije mnogo eksponirao u politici, a u suštini, svaki put kad nešto progovori pokaže da je težak desničar. Pre par nedelja sam se iznervirao kad sam ga slušao negde drugde - sve suvi antikomunizam, osim toga teško da je bilo šta drugo i rekao. Tako da mu je Vučić sigurno bliži nego što pretpostavljamo.

Link to comment

Vi se stvarno čudite i iznenađujete što je Dušan "svaka čast vučiću" Kovačević, član tzv. krunskog saveta tzv. njkv. Aleksandra Karađorđevića, zapravo podguzna buha?

Edited by Filipenko
Link to comment

On se (srećom) nikada nije mnogo eksponirao u politici, a u suštini, svaki put kad nešto progovori pokaže da je težak desničar. Pre par nedelja sam se iznervirao kad sam ga slušao negde drugde - sve suvi antikomunizam, osim toga teško da je bilo šta drugo i rekao. Tako da mu je Vučić sigurno bliži nego što pretpostavljamo.

 

Meni, recimo, ne smeta da li je levo ili desno, nego ta sterilna, dvorsko/kabinetska retorika lisena zivota i politicke realnosti obojena licnom nadobudnoscu.

Link to comment

Nisam mislila na njegovo desničarenje, to je manje više legitimna pozicija.

Mislila sam na njegovo uvlačenje, besramno. 

Kad da jednim okom gleda u Vučića, drugim u min. kulture.

Link to comment

Pa nije uvlačenje, nego podržava čovek tu politiku.

 

 

et Yoda

 

Desničarenje u smislu Vučić - jel' ti to paše? :)  Dvorsko/građano/kabinetlije moraju da nađu novu stranku posle propasti dss-a, spo i drugih u koje su se uzdali.

Link to comment

rale glas razuma.

kovacevic dosada. ne znam kako je politicki opredeljen, ali meni je on uvek delovao kao dss-ovac tj. salonski gnjavez.

mijaca inace volem (vise da citam nego da slusam) ali je malo prostora dobio.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...