Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

zasto bi morali postojati uspesni lokalni klubovi da bi neko bio motivisan da se bavi sportom?

Da bi se identifikovala ambicija kod čeljadeta.
Link to comment

sve je to lepo i krasno, i treba profesionalni sport da postoji. medjutim, ova dva coveka u iole normalnom drustvu ne bi mogli da vode trafike, a ne sportske klubove.

Link to comment

nisam skapirao-cuo- na kraju, sto je coki prozivao olju zbog intervjua u vremenu?

nakon tog intervjua je provalio da je presla kod Miskovica.

Link to comment

sve je to lepo i krasno, i treba profesionalni sport da postoji. medjutim, ova dva coveka u iole normalnom drustvu ne bi mogli da vode trafike, a ne sportske klubove.

 

Pa, Vujosevicev posao i nije vodjenje kluba. Covek je trener. Dobar trener i u iole normalnom drustvu bi radio samo taj posao... Covic bi robijao

Link to comment

vujosevic, ovakav kakav je, dobo je onog gomeljskog. mislim ne znam sta da kazem ali ja mislim da je glupo stavljati ih u istu kategoriju. evo ja mislim da je vujosevic ovakav kakav je zato sto ovu zemlju vec dve i pol decenije vode ljudi poput covica. ne poput laleta lucica ili kapicica the sina vec ljudi poput covica.

 

i to bi bilo to. ne manje gadjenje ili takmicenje u gnjidavosti vec jednostavna cinjenica da je poltika ovde u korenu i nezdravih odnosa u ekonomiji, sportu i kulturi.

Edited by kim_philby
Link to comment

ka sto su svi pripadnici dinastije u severnoj koreji frizirali (blago recenoi) biografiju tako cemo za 10 godina imati snimak andreja vucica kako daje trojku protiv hrvata za pobedu u poslednjoj sekundi.

Link to comment

ka sto su svi pripadnici dinastije u severnoj koreji frizirali (blago recenoi) biografiju tako cemo za 10 godina imati snimak andreja vucica kako daje trojku protiv hrvata za pobedu u poslednjoj sekundi.

:D

Link to comment

Pa, Vujosevicev posao i nije vodjenje kluba. Covek je trener. Dobar trener i u iole normalnom drustvu bi radio samo taj posao... Covic bi robijao

da, ali dule fakticki vodi klub. i predsednik je sporckog drustva.

 

naravno da ni u ludilu ne poredim njih dvojcu. dule je sirov, bahat, sada vec lud, a covic je opasan kriminalac.

Link to comment

Da bi se identifikovala ambicija kod čeljadeta.

dete treba da uziva u igri, a ako mu je bas stalo do idola moze ih potraziti i na drugim meridijanama. bar to danas nihe problem.

Link to comment

dete treba da uziva u igri, a ako mu je bas stalo do idola moze ih potraziti i na drugim meridijanama. bar to danas nihe problem.

Naravno da ce dete imati idole. I vecini ce to biti Divac, Djokovic ili Bogdanovic. Da, mogu biti i Dzordan i Sampras, ali to u praksi najcesce ne ide. Teze je vezati se.

Edited by Fins fleet
Link to comment

Naravno da ce dete imati idole. I vecini ce to biti Divac, Djokovic ili Bogdanovic. Da, mogu biti i Dzordan i Sampras, ali to u praksi najcesce ne ide. Teze je vezati se.

 

ili danilovic :fantom:

Link to comment

Naravno da ce dete imati idole. I vecini ce to biti Divac, Djokovic ili Bogdanovic. Da, mogu biti i Dzordan i Sampras, ali to u praksi najcesce ne ide. Teze je vezati se.

ne razumem, i divac i djokovic su vrlo mladi odleprsali u tudjinu, i to nije sprecilo ambiciozne da se vezu/ju. bogdanovic je jos uvek ovde, ali isto bi bilo i sa njim.

Link to comment

posle pročitanih 20-30 strana došao sam do zaključka da je duja dobio na poene uz par solidnih nokdauna. ćoki i nebojša stefanović-slina braća blizanci

jesam li u pravu?

Link to comment

ako nisi pogledao emisiju bolje da uhvatis neku reprizu ili ako neko izbaci link da bi shvatio koliko nisi u pravu. A kad pogledas shvatices koliko su obojica bolesnici i da je Srbija otisla u kurac mada verujem da si i pre emisije to znao....

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...