Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

Zna Ćoki po blatu.

 

Nego nisam gledao, šta je najjači utisak?

 

coki: kada je zoran otisao (eufemizam za atentat)

mangulica: kako je to zoran otisao?

Link to comment

drzava mora naci nacina da pomogne ova dva giganta, bilo kroz oporezivanje, bilo kroz dodatno zaduzuvanje, bilo kroz kresanje suvisnih budzetskih stavki (skolstvo, zdravstvo, fizicka kultura...)

Link to comment

Teska kanta od emisije na kraju, Basara vs. Vukadinovic je bilo 10 puta bolje.

Covic ocajan obzirom kakva je to prevejana baraba a na samom kraju preterao skroz, Dusan™ tek na trenutke licio na sebe sa pres konferencija i kosarkaskog terena (milsim na urlanje i vredjanje), a Olja pogotovu jalova, vidi se da ju je pojela sama opsesija da ce biti najgledanija ikada.

Link to comment

Ali da ih ova ni u jednom trenutku ne upita da li su normalni i kroz koji prozor bacaju te milione pored kompletnog raspada drustva i nje koja bi trebala da predvodi kritiku cele stvari. Masovna hipnoza, neverica.

Link to comment

Ali da ih ova ni u jednom trenutku ne upita da li su normalni i kroz koji prozor bacaju te milione pored kompletnog raspada drustva i nje koja bi trebala da predvodi kritiku cele stvari. Masovna hipnoza, neverica.

ovo jebote. niko da pomene decu sto cekaju operacije, vakcine, bolnice, ljude sto rade bez plata i ostale picke materine.

 

jos nisam odlucio dal da si izvadim jedno il oba oka sto sam sve ovo gledao.

Link to comment

Pa ja mislim da je lepo da se ljudi bave sportom i profesionalno. A da bi od malih nogu bili motivisani treba da postoje uspešni lokalni klubovi. E sad, ovo što trenutno imamo treba da se reši privatizacijom što pre i da se napravi nekakva stimulacija za druge vidove podsticanja sporta, poput izgradnje infrastrukture, itd.

 

I naravno, šira slika, treba da bude jača ekonomija, pa da potreba za reklamiranjem na sportskim manifestacijama bude veća.

Link to comment

Pa ja mislim da je lepo da se ljudi bave sportom i profesionalno. A da bi od malih nogu bili motivisani treba da postoje uspešni lokalni klubovi. E sad, ovo što trenutno imamo treba da se reši privatizacijom što pre i da se napravi nekakva stimulacija za druge vidove podsticanja sporta, poput izgradnje infrastrukture, itd.I naravno, šira slika, treba da bude jača ekonomija, pa da potreba za reklamiranjem na sportskim manifestacijama bude veća.

zasto bi morali postojati uspesni lokalni klubovi da bi neko bio motivisan da se bavi sportom?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...