Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

Ovo što je Andrej košarkaš i ne može da bira familiju je otprilike kao onaj nesrećnik što ga je Čović doveo na probu u FKCZ, Gašić čini mi se , sin nekog SNS kadra

Link to comment

pa zapravo smejemo se vise onom vicu o bratu.

 

to jeste najsmesniji deo emisije ali meni je hajajt ipak ono o djindjicu, jedino sto je ovaj precutao.

Link to comment

Recite mi da nije pevao ili pevušio nego odrecitovao.

 

Nije otpevao, to ogorčeni Midlklas koristi ćokijevske metode, izgovorio je u fazonu "zar ti stvarno misliš da sam ja smislio ono Čović Vesna j se ko besna?"

Link to comment

Recite mi da nije pevao ili pevušio nego odrecitovao.

 

rekao je laz je da sam ja smislio pesmu "covic vesna j se ko besna", sto je naravno bedno.

Edited by Кристофер Лумумбо
Link to comment

to jeste najsmesniji deo emisije ali meni je hajajt ipak ono o djindjicu, jedino sto je ovaj precutao.

 

pa sta da kaze. osim nesto mafijaski. tipa: pitaj srdju kad ga sretnes.

Link to comment

pa ne zna ni prosecan srpski domacin. ovde nikako to nije minus vujosevicu.

 

Pa koji moj prica o porezu i mlatara papirima. U tome i jeste poenta sto se Vujosevic gleda samo kao trener KK Partizana a on je debelo u svim finansijskim malverzacijama, dok je Covic djubre pa djubre, po difoltu.

I sto neko rece Vujosevic igra na sazaljenje eto on je taj koji se setio da pljuje vlast po svaku cenu, on je jadan mozda i buduca zrtva Vucica, sto nije pljuvao Dacica i Ruzica proslih godina?!

Link to comment

john, lupas. vujosevic moze da sanja cokijev moralni pad i finansijske malverzacije. sramota je sto taj covek drzi bilo kakvu funkciju bilo gde a narocito da po nalogu bivseg fudbalskog huligana preuredjuje sport u srbiji.

 

vujosevic mozda skida kajmak od prodaje igraca ali to je zanoktica na leproznom telu danasnje srbije.

Edited by kim_philby
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...