Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

Teofil je time lepo objasnio situaciju i u Novom Sadu i u Beogradu.Za BG je to još drastičnije jer je opština čak do Mladenovca uključijući i to mesto.A to je 50 km južno.Stvarno je neophodna i teritorijalna reorganizacije države , a samim time i način vladanja i upravljanja.A što se tiče onog vrskavog Vukadinovića , o njemu ne treba trošiti ni reči.Posebno što je nahvalio dosadašnju vlastu u NS-u.

Edited by Jerry
Link to comment

jak utisak, teofil odličan. negde oko 1:05 počinje 'nepravda šou'. đorđije objašnjava da je legitimno nazivati kabinet tadića 'izdajnicima' u kolumni jer je to 'legitimna politička borba'.borac, dakle...

Link to comment

Zaista neobično gledljiv Utisak. Gosti korektni, a opet priča prilično zanimljiva. Krstić jeste demagog, ali ne može se reći da nema nastup, a i da nije korektan. Dapače. Crni Đorđije toliko nesrećan, i to ne krije, da mi je na momente bio simpatičan. Teofil caruje, mora se priznati. Povremeno ubacuje takve tragove običnog zdravog razuma da se ni Čanak ne bi postideo.

Link to comment
  • 3 weeks later...

jel bio neki frik koji je umesto tenisa i odbojke gledao utisak da opriča ili moramo čekat reprizu sutra.ekipa je jaka - gangreja, vidojković, antić, možda je bilo i psovanja majke.

Edited by Maistor
Link to comment

Ja tek sada prebacio i video ekipicu... verujem da je , bar zbog licnog marketinga, VIdojkovic napravio show ...Gangreja čita Alana Forda...

Link to comment
Ja tek sada prebacio i video ekipicu... verujem da je , bar zbog licnog marketinga, VIdojkovic napravio show ...Gangreja čita Alana Forda...
cuj 'cita'...<_<
Link to comment
jel bio neki frik koji je umesto tenisa i odbojke gledao utisak da opriča ili moramo čekat reprizu sutra.ekipa je jaka - gangreja, vidojković, antić, možda je bilo i psovanja majke.
Naravno da nisam gledao tenis i odbojku. A i Otisak sam pratio sa po kur... paznje...Sokantni Marko je sada mudar i lepo se uklapa u DS stvarnost. Miri se i razume. Malo je bio lud, kaze... mladost ludost... ne moze se ziveti od politicke netrpeljivosti, svi smo mi ljudi...
Link to comment
Sokantni Marko je sada mudar i lepo se uklapa u DS stvarnost. Miri se i razume. Malo je bio lud, kaze... mladost ludost... ne moze se ziveti od politicke netrpeljivosti, svi smo mi ljudi...
Pa da, sazreo je kao Boban šestić :rolleyes:
Link to comment
Naravno da nisam gledao tenis i odbojku. A i Otisak sam pratio sa po kur... paznje...Sokantni Marko je sada mudar i lepo se uklapa u DS stvarnost. Miri se i razume. Malo je bio lud, kaze... mladost ludost... ne moze se ziveti od politicke netrpeljivosti, svi smo mi ljudi...
da, uhvatio sam završnu reč. mirnoća reči, azainteresovanost, nije glasao, čeka bolja vremena kad će političari živeti od plate a centar beograda biti sveže okrečen. prikladna košulja i frizura, ni traga od vatrenog peščanikovca koji je hteo da ide da se fizički razračunava s ćetnicima u aranđelovcu. MPej ti si nam jedina nada, jebeš mi sve.
Link to comment
da, uhvatio sam završnu reč. mirnoća reči, azainteresovanost, nije glasao, čeka bolja vremena kad će političari živeti od plate a centar beograda biti sveže okrečen. prikladna košulja i frizura, ni traga od vatrenog peščanikovca koji je hteo da ide da se fizički razračunava s ćetnicima u aranđelovcu. MPej ti si nam jedina nada, jebeš mi sve.
poeslednji mohikanac. napusticu zemlju onog dana kada MPej udje u zen fazu. to ce znaciti da smo u totalnom qrcu.drug, koji nije gledao tenis "zato sto je to sport za devojcice", mi kaze da je marko celo vece bio takav.
Link to comment
...prikladna košulja
Nemoj tako! Kosulja je jedina nosila duh pobune. Suicidal Tendencies kosulja!
MPej ti si nam jedina nada, jebeš mi sve.
Obecavam da cu zauvek sanjati o bombama, barikadama, neredima i da cu nesmanjenim intenzitetom mrzeti gadove. Makar to radio iz privatnog avijona!
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...