Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

ja sam ovo Antonićevo pijanstvo našao još jedino na e-novinama. je li to uopšte istina ili je urbana legenda? 

Ajd da budemo precizniji, više je pivopija nego neki alkos. Imao je običaj da sa dvolitarskom flašom piva pod miškom dolazi u redakciju NSPM-a. Provereno ...

Link to comment

Иди бре Стоко, па та флаша иде уз један пљесак ако се развуче, који алкос

 

Pa zato sam se i distancirao. Više je, onako, veseljak, hedonista, koji voli da se opusti uz pivo, ne birajući pri tom ni vreme ni mesto ...

 

A inače je dobar čovek. U suštini ...

Edited by stoka
Link to comment

Ja sam samo malo gvirila iz kujne i to kad Srba priča pa ovu dvojicu nisam nešto ni ukačila osim bisera da je "narod zrelo glasao". Da li je moguće da je ono što je trebalo da bude najprogresivnija partija u Srbiji zapravo rasadnik ovolikih idiota?

Link to comment
 

Aboliralo Runo na topiku.

 

Kakav li je bio muceni Prokic, jbt...?

 

onakav kakav može da bude samo neko ko je podržao ugričićevu podršku bombardovanju borisa tadića  :fantom:

 

ps

ruho ne runo

Edited by Hella
Link to comment

Malo bacih oko u poluvremenu El klasika i ne mogu da verujem da je Prokic zauzeo ovako radikalan stav. Bilo je dana kad sam ga sa uzivanjem slusao (ponekad i diskutovali u Rexu) ali ovakvo odusevljenje Vucicem i hejt prema Tadicu i Chedi nisam ocekivao. Mislim nije da bih branio potonju dvojicu, ali dotle je otisao da je rekao da je preispitivao i svoju podrsku Zoranu Djindjicu!!! Sa druge strane Vucic nudi optimizam (smajli koji puca sam sebi u glavu) i neku resenost da promeni neke stvari (opet isti smajli). Razocanerenje ravno onom kad je Pera Lukovic poceo da sipa po svima sem po Vucicu. Neki ljudi bas otisli u tri lepe.

Antonic ljigav ko i uvek (ko i ceo NSPM) a Srbijanka poslovicno dobra™.

Link to comment

Prokić voli čvrstu ruku i vođu sa vizijom. Nije mnogo važno šta se nalazi iza politike koja se zagovara; važno je da udari pesnicom o sto. 

 

Basara takođe. 

Edited by pacey defender
Link to comment

u ovim trenucima kada istina o pederljivosti drugogedžovanskih vedeta isplivava na videlo se valja setiti avangardnih pregalaca i kuražnih vizionara koji su po ptf peščanik na fb92 prozivali te građanističke šabane još dok se to nije smelo :fantom:

Edited by Hella
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...