Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

A ovaj u sredini, ne znam koji bih izraz upotrebio, vidim potpisan kao "politicki analiticar". Ne znam lik i delo doticnog, ali ne bi me iznenadilo da je on glavom i bradom taj koji pise saopstenja za SNS. Ovi vojnici pesadinci zamotani u oblandu su vrh ljigavosti.Ali zato Trivanka pokusava da se malo smesti u dobro poznat cmar. Svi su dobri i svi su losi. Bilo je lose i pre, onoliko koliko je lose i sad. Sve smrdi onoliko koliko i mirise. Institucije, pa institucije. Bolje da su stavili praznu stolicu pa sa njom pricali.Pesicka otvoreno doduse, mada sve zvuci kao naknadna pamet i kasni vapaj.

Link to comment
A ovaj u sredini, ne znam koji bih izraz upotrebio, vidim potpisan kao "politicki analiticar". Ne znam lik i delo doticnog, ali ne bi me iznenadilo da je on glavom i bradom taj koji pise saopstenja za SNS. Ovi vojnici pesadinci zamotani u oblandu su vrh ljigavosti.
Na primer, nedavno je spopadao Dinka Gruhonjica zato sto je, kako on otkriva, njegovo pravo ime Sabahudinko a to je muslimansko ime. O tome je govorio i u jednom od ranijih Utisaka
Link to comment
Ja cekam da Vesna popizdi i nasisa Trivanku, posto se pali ko da je odrasla u UK parlamentu.
Sad prica o KUPLERAJU na politickoj sceni. Pa je l ljudi mogu biti ovoliko bezobrazni. Servira Beckovicki penale i ova je ne pita nista. Te sta ce monarhisticka stranka SPO sa SNS-om samo zato sto su proevropski, a kad su bili sa DS cutala je kao i svaka druga partijska jajara.Ali zato je tu Vesna. Kakvo provlacenje kroz blato, mucena Trivanka morala da se nasmeje od muke. "OK analiticarko" :Hail: Edited by ducca
Link to comment
Ja cekam da Vesna popizdi i nasisa Trivanku, posto se pali ko da je odrasla u UK parlamentu.
Baba Veca je upravo pocepala analitičarku mis Trivan :D"držite Olju u neizvesnosti, misli da ste beli listić" :0.6:
Link to comment

auuuu bre, doživesmo i nervni slom analitičarake mis Trivan uživo..... ostadoh bez teksta, ova cela BoTa ekipa stvarno misli da je baba Veca ključni ubica DS-a jer ih je prvo pljuvala, pa bojkotovala, pa im nije pomogla, pa ih sad hvali.... koje su ovo konstrukcije i kombinacije........ a pomislih da će analitičar Anđelković obeležiti veče sa svojom iskrenom intimnom željom da bi najbolja sledeća vlada bila SNS-DSS... :isuse:

Link to comment

nije baš tako revolucionarno, doduše onaj deo kad je Pešićka 'cepnula' Trivanku ranije je bio vrlo zabavan :)a ovaj segment kad Trivanka izgubila 'kool' pa se otvorila (delovalo mi je i da će suze da joj krenu) bi trebalo analizirati, dosta je heavy, sve je nešto bilo u stilu "svi su nas izdali i niko nas nije branio, pa smo zato pocepali stranku", tako da je i Bećkovićka morala da uleti sa 'moraju reklame' dok je ova još pričala...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...