Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

Drago mi je što se večeras Nedić pojavio na više mesta, što u Ravnoj Gori, što u emisiji kao (neminovna) tačka poređenja sa Aleksandrom Vučićem, blagodareći bucmastom nezavisnom analitičaru naklonjenom SNS-u.

Link to comment
Ma jel ta budala stvarno uporedila Vučia sa Nedićem? Poimence?
Nisam bas pratio pazljivo, ali rekao bih da jeste. Jos je pricao i razlici izmedju kolabracionistima koji jesu kvislinzi, i o onima koji to nisu. Nedic i Vucic su valjda primer za ove kolabracioniste nekvislinge.
Link to comment

E; hvala! Kakav idiot, brate mili. A kakvi su naši nacoši, jedva čekaju da uskoče u neku kolaboraciju. Vukainoviću svaka čast na prinicipijelnost, šta god inače mislio o njegovim stavovima.BTW, želeo bih da mi neko napravi gif Žarkovića kad kaže. "Postaću nervozan!"

Link to comment
E; hvala! Kakav idiot, brate mili. A kakvi su naši nacoši, jedva čekaju da uskoče u neku kolaboraciju. Vukainoviću svaka čast na prinicipijelnost, šta god inače mislio o njegovim stavovima.BTW, želeo bih da mi neko napravi gif Žarkovića kad kaže. "Postaću nervozan!"
Lepo je sto je to uvedeno u javnu sferu.Na PPP se Vucic u postovima Filipa (a i moje malenkosti) vise puta uporedjivao sa Nedicem.To nije slucajnost.
Link to comment

Sasvim podnosljiv Utisak. Izbori izgleda sasvim izvesni. Sukobi Nikolic - SNS (ukoliko Z. Mihajlovic reprezentuje SNS) dosta dublji nego sto se vidi. Ovaj Antic (SPS) mnogo jak igrac.

Link to comment

Meni je bilo do yaya kada Zorranah krene da spočitava da ne može da radi svoj posao jer eto ima neki Srbijagas sa SPS direktorom i da to mora da se reši a Antić onako slučajno napomene da je njemu na primer kost u grlu Železnica gde je direktor iz SNSa :lol:

Link to comment
  • 3 weeks later...

Vau, kakva emisija u najavi!

Utisak nedelje, 19. januarNEDELJA U 21HUtisak nedelje, 19. januarU prvom izdanju “Utiska nedelje” ove godine - istinita priča sa Draganom Bjelogrlićem.Kako se u Srbiji postaje odrastao čovek i ozbiljan umetnik? Da li ima smisla ostati ovde? Šta smo videli, a šta ćemo videti? Gost emisije – Glumac Dragan Bjelogrlić. Autorka i voditeljka - Olja Bećković
Boldovao sam temu koja me je najviše potresla :o
Link to comment

Vi ste mazohisti, meni se digne kosa na glavi od same pomisli da će Dragan Bjelogrlić de Sepeseo da tupi na temu treba li odlaziti i kako postati odrastao čovek u Srbiji.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...