Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

Umirem od dosade, baš kao i kada zakačim neki deo tog Boston Legal prilikom šiftanja kanala... Kao da gledam SOS koš ili Zonu Press, samo sa kravatama.

Link to comment

Đilas dominira™ standardnim stvarima, državno upravljanje je dobro, znaš ti koliko košta hektar kad ga prodamo na kvarno Lidlu, znaš ti koliko sam uštedeo na Great Wall mostu jer nisam prodao PKB... Mentol. A ovaj drugi je prosto klasično ljigav i konfuzan, brka desetine milijardi dinara i desetine miliona evra i tome slično. Bukvalno kao Tegi, oni momenti kada ne kapiraš o čemu Jakovljević, a o čemu Grba. Đilas je sedam puta rekao da su obojica mašinski™ inženjeri™, zovu se ~Nebojša i ~Dragane i Đix ga je jedno tri puta prozvao da je mafijaška pudl Pussyjevljevljev glasnogovnornik.:yawn:edit: Evo ga i Čović, "ako ja kao inženjer™ znam da računam!" Klonovi...

Edited by Oxymoron
Link to comment

ćoki povremeno deluje kao da su zoka i nebojša penetrirali u njega. đido kao da izbegava grudvanje ali nisam siguran da mu je to dobra taktika. narod bre oće krv a ne femkanje i glumljenu pristojnost.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...