Jump to content

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

ako nista, saznali smo barem sledece:-nevidljivi postoji-asrpskog je porekla-diplomata je i podrzava srbiju glede kosova-poseduje privatnu firmu koja investira u srbiju -sastaje se sa vojom na ulici <_<

Link to comment

^ :lol: nevidljivi investitorzapazio sam još i vučićevo šlihtanje penzionerima u predlozimaotprilike: "Vaša generacija je mnogo više ostavila iza sebe nego mi" :ph34r::lol:

Link to comment
pazi, vrednica reko da ustaje oko 7am a radi do kasna, 9pm :blink: .
"Kako ste uspeli da napravite toliko gluposti danas?""Rano sam ustao."
Link to comment

Đilas je konačno sebe nazvao pravim imenom - elementarnom nepogodom... :lol: Umesto vesti iz Zimbabvea uskoro ćemo imati "topli dah sa Senjaka".

Link to comment
Đilas je konačno sebe nazvao pravim imenom - elementarnom nepogodom...
Tajfun, hebote. :blink: Tu je super kako su mu se svi u studiju smejali u lice osim Popovića, potvrđeno operisanog od smisla za humor.
Link to comment
... nesreća je u tome što na kraju vučić ispada pristojan :(
Pogotovo kad obeća da će legalizovati sve prethodno izgrađene nelegalne objekte. To mu, radikalski, znači da ćete uživati u nepreglednom prostranstvu kuća po njivama, bez struje, vode i kanalizacije, trafike na svakim 5 metara i tom sl.Nešto je BS pričala o toj "pristojnosti", gde oni koji to rade na našoj političkoj sceni uglavnom to koriste da bi izbacili neviđenu količinu đubreta iz svojih usta.
Link to comment

Biljanu treba da je sramota sto se nije izjasnila o grafitima, kada je ocito da cela javnost tu akciju povezuje sa LDPom. Cim se nije izjasnila, znaci da to odobrava. BS podrzava saranje beograda. UA!!! angry.gif

Link to comment
Pogotovo kad obeća da će legalizovati sve prethodno izgrađene nelegalne objekte. To mu, radikalski, znači da ćete uživati u nepreglednom prostranstvu kuća po njivama, bez struje, vode i kanalizacije, trafike na svakim 5 metara i tom sl.Nešto je BS pričala o toj "pristojnosti", gde oni koji to rade na našoj političkoj sceni uglavnom to koriste da bi izbacili neviđenu količinu đubreta iz svojih usta.
slažem se sa tobom, zato sam i napisala da je to nesreća, ali nisam komentarisala njihove političke platforme nego kulturu dijaloga, komunikacije...
Link to comment
Biljanu treba da je sramota sto se nije izjasnila o grafitima, kada je ocito da cela javnost tu akciju povezuje sa LDPom. Cim se nije izjasnila, znaci da to odobrava. BS podrzava saranje beograda. UA!!! angry.gif
Ja sam mislio da ti nemas taj penzionerski mentalitet. Kad neko vice, taj je los. Kad neko pise po zidu, taj je vandal...Sta fali tim grafitima osim sto su streberski? Treba da pise Djilas Govno i Djilas Pizda. Bila bi super fora da neko ide da ispravlja to.
Link to comment
Ja sam mislio da ti nemas taj penzionerski mentalitet. Kad neko vice, taj je los. Kad neko pise po zidu, taj je vandal...Sta fali tim grafitima osim sto su streberski? Treba da pise Djilas Govno i Djilas Pizda. Bila bi super fora da neko ide da ispravlja to.
Bio sam ironican :rolleyes:
Link to comment
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...