Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

Ja nisam shvatio da je kritikovao Radulovića, već da ga je branio. Čuo sam tu izjavu, i nije mi izgledala kao najava uklanjanja, niti išta slično, nego opet kao pokušaj da PPV zaradi i koji ekstra poen - Radulović je ekspert, i on zna šta je najbolje, ali PPV je pre svega čovek...
+1 molim forumase da ne padaju na good cop bad cop priče.
Link to comment

Utisak nedelje, 17. novembar - Šta je nekulturno u srpskoj kulturi?Gosti emisije:Andrej Fajgelj - direktor Kulturnog centra Novi Sad :jerry: Vladimir Arsenijević - pisacBranislav Dimitrijević - istoričar umetnostiSpasoje Ž. Milovanović - teatrologAutorka Olja Bećković

Link to comment

treba ukinuti ministarstvo kulture. treba u budžetu da se odvoji jedna simbolična sumica i da se na kašičicu deli registrovanim tzv. umetnicima na jednom niskom šalteru u ministarstvu finansija. kao metadon.

Link to comment

Mislio sam da je greška davanje legitimiteta fašisti pozivanjem na nacionalnu televiziju,ali u stvari možda nije loša ideja pustiti Arsenijevića na njega. Leči živce

Link to comment

znate, ja sam se drznuo da doktoriram :isuse:na monpeljeu. to je kao sorbona.more mrš!kad neko kao argument u raspravi potegne sopstveni doktorat, ne mora više ništa da kaže.

Link to comment

dajte mi petnaest minuta pred kamerama sa ovim upeglanim i garantujem da bi izgubio modžo, psovao, pljuvao i prešao na ti. ne nužno ovim redom. a ne bih glas podigla. to mi je primarni social skill, ostalo fulam.

Link to comment

ma, možda imam previše samopouzdanja na osnovu toga što po pravilu ispizdim nacoše koji bi da se pajtaju sa drugom vrstom. ali pusti mene, nije to poenta, poenta je da bi neko ko to ume mogao lako da mu sastruže tu glosu, da mu strgne taj tanak sloj civilizovanosti.ne verujem u taj njegov kulturiška nastup, mislim da je ispod toga tuga i prostakluk. (evo ga, moli boga da se uvede meritokratija :frust: ).ne znam da li bi neko od prisutnih to mogao da izvuče iz njega, taj core.nego, je l se slažeš da treba da se ukine minkul?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...