Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

Jebe Radulovića zbog štednje a SPS zbog javnih preduzeća. Nije bio ovako napaljen od ''kolektivnog ludila'' 2008.Ova zemlja nije rodila većeg populistu.

Link to comment

dinkara bio nezaustavljiv.samo mu daj prostora. a i ako mu ga ne daš, razgrnuće sve oko sebe i stvoriti ga.jedini za kojeg znam da mu je uspešno začepio gubicu bio je žarko korać pre dve-tri godine kad se direktno javio u "utisak" i rekao otprilike:"ako mlađa odmah ne prestane da mi podmeće, biću prinuđen da pogazim profesionalnu etiku i da javno objavim njegov psihološki profil".

Link to comment

problem je što je taj karton na koji se korać poziva izgoreo u ničim izazvanom požaru, tako da je ostala samo junačka riječ brkićeva.

Posle 5. oktobra, kada je režim Slobodana Miloševića zamenjen režimom DOS-a, Mišković nije imao razloga za paniku. On se ranije osigurao, ubacujući svog sestrića Mlađana Dinkića, neuspešnog asistenta Ekonomskog fakulteta u Beogradu, u srpsku opoziciju. Tadašnji načelnik Državne bezbednosti Radomir Marković pravio je gospodinu Dinkiću alibi, stvarajući od njega opozicionog lidera.Mlađan Dinkić se ranije lečio na psihijatriji, u NPB "Laza Lazarević". Kada je premijer Zoran Đinđić naložio da se svi ministri i funkcioneri DOS-a pregledaju na VMA, Dinkić nije dobio uverenje da je sposoban za rad. Pao je na psihološkom testiranju i pregledu kod psihijatra. Njegov rođeni brat je retardirana osoba.
Edited by Hella
Link to comment
apelujem na forumaše da ne citiraju Brkićev Tabloid, čak ni u šali.
+1Nije da me potresa, prosto peskočim, ali se bojim da u jednom trenutku to može biti stavljeno u kontekst kredibilnog izvora.Poslato sa WC šolje by BVK
Link to comment
dinkara bio nezaustavljiv.samo mu daj prostora. a i ako mu ga ne daš, razgrnuće sve oko sebe i stvoriti ga.jedini za kojeg znam da mu je uspešno začepio gubicu bio je žarko korać pre dve-tri godine kad se direktno javio u "utisak" i rekao otprilike:"ako mlađa odmah ne prestane da mi podmeće, biću prinuđen da pogazim profesionalnu etiku i da javno objavim njegov psihološki profil".
degenerik vs psihopata
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...