Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

na tweeteru pitaju dal su se uzeli na kraju?šta da im kažem?
ostade mi pitanje u floodu,pa ga ponovih kvotom Edited by Sir Oliver
Link to comment

Ali ozbiljno, po kojim osnovama Jeremiji sad sleduje neki entourage? Jel' to doživotno, kao američkim predsednicima? Na taj tretman ima pravo ko, svaki ministar svačega ili samo oni koji se vinu do tih takoreći đokovićkih™ visina kao što je ovo sa UN?/neobavešten :unsure:

Link to comment

Ako policija proceni da ima rizika, daje ti entourage i to je to. Kapiram da je korisno i da ga tako drže pod delimičnim nadzorom. BIA je to, beskorisna gde treba (prema spolja), efikasna gde ne treba (unutrašnje kombinacije).

Link to comment

Aha, znači nešto vanredno? OK, ja pomislio da mu po tamo nekom zakonu sleduje policijska pratnja by default samo zato što je bio ministar/predsedavajući/štagod...Ali ko onda njemu preti, Lignjoslav?

Link to comment

Оно синоћ је била једна велика реклама. Јеремић је презентовао свој институт, онај други своју странку, Смајловићка Јеремића.

Link to comment

smajlovicka je pocinila mnogo veci greh, ljudski i esnafski, kada je na pitanje zar politiku ne zanima zasto i koliko obezbedjenje ima muz natase jeremic, rekla da to nije u redu pitanje, to je kao da je pita da li novinarima treba obezbedjenje i zasto bi to placali poreski obveznici.bas slucajno to poredjenje dan-dva pre objavljivanja knjige brankice stankovic. zavidna malogradjanska strina.

Link to comment

+1Uopšte joj je nastup bio ogvno ulizički. Ne mora da se slaže sa Pavićevićem, naravno, ali valjda je njen posao kao novinarke da hekla Jeremića kao političara sa funkcijom, a ne da ga brani sve vreme kao keva na roditeljskom.Pa još kad je vratila pitanje Pavićeviću - a Živkovićevi vinogradi? A vi što mučite crnce?

Link to comment
Kako će građani preživeti ekonomske mere za spasavanje Srbije?Gosti emisije su:Mlađan Dinkić - predsednik URSPavle Petrović - predsednik Fiskalnog savetaSiniša Mali - savetnik za finansije i privredu prvog potpredsednika Vlade
Nažalost, predviđam da će i ova emisija kao i sve emisije u kojima je tzv. autorka pokušala da se dotakne ekomonije da se završe na nekom prostačkom nivou, pričama o kesi, hlebu, mleku, uz famozno "ja ne razumem, objasnite građanima kako ovo ono".
Link to comment

Rekao sam sebi sto puta da neću više da pokušavam da slušam šta Dinkić kenja, ali ne mogu da odolim :isuse:Diriguje raspravom, ne obazire se apsolutno ni na šta, skrenu mu pažnju da je slagao u prošloj rečenici ali on tera dalje neometen... veliki borac protiv SPS-a i spasilac srpske privrede :Hail:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...