Jump to content

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

Svi znamo kakav je Palma lik ali mi je bilo zanimljivo videti kako se šutanovac pravda glavatom zašto su morali biti povučeni naši ambasadori iz zemalja koje su priznale Kosovo.The Twilight Zone :ph34r:

Link to comment

Korać je smorio sa istorijskim predavanjima i digresijama koje su ok ako pišeš naučni rad i stavljaš ih u futnote, ali kada imaš 20 minuta u zbiru da kažeš šta imaš, moraš da bolje koristiš vreme. Šutanovac se pravdao za povlačenje ambasadora 1om palmi. Što se tiče ostalog, bio odlično pripremljen. Palma je izbacivač iz folkoteke.

Link to comment

ajde vi svi... pa ako ste znali da ce da budu gosti Korac, Sutanovac i Palma, sto ste gledali kada znate sta mozete da ocekujete od istog. ja volim sto je bilo ovako haoticno, skoro me nije Utisak ovako zabavio . tokom jednog od mnogobrojnih prepucavanja izgubio sam nit u jednom trenutku opsteg meteza i Palma je samouvereno poentirao zbrku sa "pa jel Bane Ivkovic ubacivao Miru Markovic u kola?" - te trijumfalno iscekivao odgvor od zbunjenih sagovornika ovom demonstracijom dada-taktike :thumbup: :jerry:i Koracu je na kraju bilo zabavno, iako je bio prilicno rezigniran na pocetku i cak rekao nesto poput "pa dobro, bolje birajte Olja goste sledeci put". Sutanovac je sjajno iznova vracao histericnog Palmu na temu, niceg kafanskog u vezi toga. bio je mnogo zahvalniji od Koraca koji je uglavnom samo uzdisao, kolutao ocima i smejao se onom nesretniku jer ne postoji nacin na koji moze razgovarati s njime. inace bzvz, covek koji ima najvise da kaze, na kraju je najmanje rekao.za razliku od proslog puta, super kombinacija gostiju sa razlicitih krajeva politickog spektra.

Link to comment
Meni je Sutanovac najprihvatljiviji lik iz DSa. Mislim da je najbolji kandidat za premijera.
Neotesani dripac koji "zna da razgovara" sa Palmom je najbolji kanditat za premijera? Kao kandidata ocekujem ugladjenog frajera sa Dorcola, iz dobre porodice, jos ako zna da svira gitaru...
Link to comment
Neotesani dripac koji "zna da razgovara" sa Palmom je najbolji kanditat za premijera? Kao kandidata ocekujem ugladjenog frajera sa Dorcola, iz dobre porodice, jos ako zna da svira gitaru...
ima jedan. zna da piše pesme... min.poljoprivrede :lol:
Link to comment

u Srbiji jeste political skill umeti razgovarati sa Palmom, Radikalima, Veljom i Narodnjacima.neozbiljno je ignorisati jezik 40% birackog tela.

Link to comment

Disclaimer: ja sam stoik i mazohista! Uredno ispratila celu emisiju. I otkrila savršenu dijetu. Ovo izaziva takvu mučninu i potrebu za bljuvanjem da je prosto savršen recept kako skinuti par kilograma. Šta god da kažem suvišno je. Ovaj čovek je klinički lud! A uz to je uspeo da čak 2 puta citira Broza :wacko:

Link to comment

1. glas naroda: u smederevu vas dočekalo samo stotinak pristalica i 2000 članova partije :rolleyes: .2. glas naroda: gospodine precedniče, cela srbija je uz vas!olja: osim smedereva :Hail: 3. glas naroda: molio bih premijera da ubuduće iz svojih govora izbaci 3 reči (tajac....): prosto, izgleda i zaista...prosto neverovatno, ali izgleda da je premijer zaista bio fasciniran ovakvim porukama (žmirkanje + facijalni grč).

Link to comment
1. glas naroda: u smederevu vas dočekalo samo stotinak pristalica iako ima 2000 članova partije :rolleyes: .2. glas naroda: gospodine precedniče, cela srbija je uz vas!olja: osim smedereva :Hail: 3. glas naroda: molio bih premijera da ubuduće iz svojih govora izbaci 3 reči (tajac....): prosto, izgleda i zaista...prosto neverovatno, ali izgleda da je premijer zaista bio fasciniran ovakvim porukama (žmirkanje + facijalni grč).
cini mi se da je g-dja rekla tako nesto, kao docekalo vas stotinak a imate zvanicno 2000 pristalica/clanova :unsure:
Link to comment

vau kakav car...kako je velemajstorski objasnio prijateljstvo sa tadicem, dinkicem i cankom...i najbitnije je da 150 zemalja nije priznalo nezavisno kosovo a da je tadic bio malo agilniji mogli su da ubede jos nekih 10...ovo treba sacuvati za potomke da vide koga smo imali na vlasti...uganda je imala amina, kambodza pol pota a mi imamo voju...zivela srbija

Link to comment
iako ima 2000 članova partije
malo sam se prebacila (kao da je to bitno) no, danas sam odslušala deo reprize pa se ispravljam. gledalica je ustvari rekla: "u smederevu vas je dočekalo samo stotinak pristalica, u gradu koji ima 150.000 stanovnika i 2.000 članova partije".aniway, autistik je ladno prešao preko ovog i svih ostalih komentara i samo obećao pare omladini (kad su izbori, nek idu i pare)....i lagao, masnije nego što mu je običaj. pazi, vrednica reko da ustaje oko 7am a radi do kasna, 9pm :blink: .
Link to comment

Zadremao sam nakon 15 minuta. Neverovatno je koliko ravan glas ima ovaj nacista. A tek shto ume da tupi i filozofira, ajoj.. A tek shto je bilo :puke: kada je objashnjavao svoje duboke veze sa Pekicem...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...