Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

Tzv. Utisak postaje potpuno negledljiv. Najpre, svaka emisija kasni 15-ak minuta zbog nekog idiotskog filma C produkcije. Dalje, imaju šest reklamnih blokova dužine 9 minuta, što je ukupno 54 minuta po emisiji. Tome dodati 12 minuta za predloge i 15 minuta za glasanje, dakle još 27 minuta. Još se ja pitam otkud to da imam utisak da niko nije rekao ništa a da se emisija završava poslednjih 10 emisija. Pa eto zašto - niko i ne stigne ništa da kaže. Još ova tunjava voditeljka sa njenim njenim njenim...kako kako kako...iiiii...da...da...ajmo dalje. Sve u svemu, postaje ozbiljan treš.

Link to comment

Utisak sam odavno prestao da gledam. Jedino kad ovde krenu da sevaju reakcije prebacim da vidim o cemu se radi. Kao prvo, emisija ko emisija je smorila. Olja vise ne ume da odabere dobru temu, ni da pokrene raspravu. A i ako rasprava nekako i krene, prekine se s reklamama od deset minuta i onda sve ispocetka. Sto se tice izbora gostiju, pre svega zove ih previse. Kad se iz ukupnog vremena emisije oduzmu reklame, utisci i ukljucenja, za goste ostane jedva cetrdesetak minuta. I ne mozes ti tu onda da pozoves cetvoro ljudi. Sami gosti su joj kruzook od cetrdesetak ljudi koje sve obrne za jednu sezonu. Nije tragikomicno kao Pescanik, ali ipak zamara. Inace, ocigledno je da ukljucenja gledalaca radi preko kurca i da je taj segment emisije odavno postao suvisan. Red bi bio da to konacno izbaci i da dozvoli glasanje preko interneta.Druga stvar je sto su me domaca politicka zbivanja opasno smorila. Sad kad su radikali na vlasti, kao da gledam epizode Twin Peaksa nakon sto su uhvatili Lorinog ubicu. Srpska politicka scena je ostala bez svog McGuffina. I kako to ustalom i biva, scenario vise ne ide nigde a gomila likova gubi smisao postojanja.

Link to comment

Ne gledam to godinama unazad.Otkako je počelo sa one man show verzijom gde jedan glavonja mrsi dva sata a Bećkovićka sitno trepće, kao lovi svaku reč ko kobac pa odjednom pokuša da pita nešto "kao provokativno", a iz očiju im se oboma vidi jeftino glumatanje i foliranje.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...