Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

Pogledah sad par minuta i ne mohu vise. Jad i beda od emisije, za sta je kriva Olja Beckovic koja je dovela ovu spodobu. Sto ga ne dovede kad su bili predesednici opstina pre par nedelja, nego sad? Uefa. :puke:

Edited by Sludge Factory
Link to comment
sutanovac pravi igrac za ove kafanske emisije.:Hail:pssamo jos pevaljka i orkestar fale,mada olja daje sve od sebe.:puke:
ovo je opšti cirkus. okreću se stolice, unosi se u lice. diskusija na nivou ko je dao više para muzici i ko ima bolje auto.koliko smo mi daleko od normalnosti to je čudo jedno. svaka čast koraću na debelim živcima.
Link to comment
ovo je opšti cirkus. okreću se stolice, unosi se u lice. diskusija na nivou ko je dao više para muzici i ko ima bolje auto.koliko smo mi daleko od normalnosti to je čudo jedno. svaka čast koraću na debelim živcima.
Kakva nepismena stoka je ovaj Palma. STRASNO!!!Meni je Sutanovac najprihvatljiviji lik iz DSa. Mislim da je najbolji kandidat za premijera.
Link to comment

Ex arkanovac i eligible koalicioni partner nam je upravo rekao da se zamrzne rad tužilaštva za ratne zločine dokle god se onaj ne vrati u den Haag <_<

Link to comment
Ma sta kazes :o
:D"sta ce biti ako odu zara i mango" :Hail: Odakle uopste ideja da u istoj emisiji budu Korac i Palma?
Link to comment
:D"sta ce biti ako odu zara i mango" :Hail: Odakle uopste ideja da u istoj emisiji budu Korac i Palma?
slično kao i prošle nedelje. borka pavićević i nacoš iz dveri. al nema veze sve dok olja uživa. <_<
Link to comment
:D"sta ce biti ako odu zara i mango" :Hail: Odakle uopste ideja da u istoj emisiji budu Korac i Palma?
Bas je do jaja, jedan ugladjeni i jedan gedza. Kao u losim americkim komedijama.
Link to comment

Više nikad neću da gledam Utisak nedelje...Muka mi je od ovih laži.Vojnici jesu čuvali B92.Gnusna laž...Muka mi je i od ovog patriotizma, i o svim teorijama koje je Palma izneo!Nabio ga Queeria na kolac kolac dabogda!Ova država je otišla u kosmički qrac...

Edited by sarište
Link to comment
Olja (pita Palmu): "Je l' ima i vaša figura u muzeju?"šutanovac: Nema dovoljno voska :lolol:
eh, vratio se sa dbala tek da uhvatim ovaj klasični nokdaun.vidim po vašim komentarima da je emisija bila na nivou...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...