Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

Dacici je kolaboracionista, ali nije izdajnik, a Vucic je isto to samo jos manje, jer bolje hendluje sve to od Dacica :lol:Pa ko je bre ova budala?

Link to comment

To da smo pod okupacijom od 5.10 je opste mesto domace konzervativne desnice. Послато са HTC ChaCha A810e користећи Тапаток 2

Link to comment

Kakav debil.Razočaranje je proizašlo iz činjenice da sam 2008. godine glasao za njega, a da su on i DS ostvarili veoma malo od onoga što se od njih očekivalo. Neke stvari su postale gore (recimo, partijsko zapošljavanje; sve rašireniji karijerizam među mlađim ljudima) ili se vratile na nivo gde su bile tokom devedesetih (državne intervencije u privredi; bolji život zaposlenih u javnom sektoru na račun onih u privatnom sektoru). Nisam više na televiziji mogao da gledam Jelene Trivan koje su mi u ime politike i vrednosti za koje se lično zalažem i u koje verujem prodavale maglu.

Link to comment

Stvarno ne vidim čemu teške reči. Razlozi su mu sasvim razumljivi i nisu ni najmanje "debilni". Što naravno ne znači da je u pravu.(Inače nisam glasao ni u prvom ni u drugom krugu predsedničkih izbora).

Link to comment

Pa šta sad kaže, kako mu se dopada tretman "partijskog zapošljavanja" u novom dobu? "Karijerizam mladih" izumro? "Državne intervencije u privredi" - M. Dinkić je može biti marginalizovan? Jel javni sektor doživeo masovna otpuštanja?Ukratko, 1 univerzitetski profesor (?) kao svoj razlog za promenu navodi nešto što se nije ni za milimetar promenilo. Pa daj malo sociološke imaginacije, smisli nešto bolje, duhovitije, duhovnije...Jedino se za Jelenu Trivan slažem, nije to mala korist što smo ostali bez takve spodobe (nadam se da nije prejaka reč).Srbija sa "tadićizmom" je bila na vrlo lošem putu, ali sa tog puta skrenula nije.

Link to comment

Pa dobro, ali koliko shvatam njegova teza je da je hteo da kazni Tadića ne zato što je mislio da će sa Nikolićem biti bolje, nego što se od Tadija osećao izneverenim, a od Nikolića ne može ni da se oseća takvim. Ključno je tu ono "u ime vrednosti i politika za koje se lično zalažem i u koje verujem".

Edited by Syme
Link to comment

Žena shvati da je muž vara pa spolno opšti sa prvim koji naiđe. Ok je to, ljudski, ali mora 1 profesor to malo drugačije da uobliči nego ucveljena supruga.Kod mene je naglasak na primitvnom razmišljanju čoveka koji podučava druge.Zato i ono debil. Naravno uvek treba naći odmerenije reči.

Link to comment
Žena shvati da je muž vara pa spolno opšti sa prvim koji naiđe. Ok je to, ljudski, ali mora 1 profesor to malo drugačije da uobliči nego ucveljena supruga.Kod mene je naglasak na primitvnom razmišljanju čoveka koji podučava druge.Zato i ono debil. Naravno uvek treba naći odmerenije reči.
Politika nije brak, lose ti je poredjenje.Pravilnije bi bilo: Direktor firme smeni sefa nekog pogona i na njegovo mesto postavi prvi budaletinu koju vidi i rezultati rada ostanu nepromenjeni
Link to comment

Kazniti Tadica je svakako u redu (neizlazak, precrtavanje, njeznik..., n, n+1), no u ovom slucaju ja imam problem sa direktnim nagradjivanjem Nikolica. Glasanje za pasioniranog ucesnika svih zajednickih zlocinackih poduhvata 90tih, bar po mom skromnom misljenju, nije nesto cime bi se covek mogao pohvaliti. U slucaju Pavlovica Tadicem izazvan afekat tesko da bih mogao uzeti kao olaksavajucu okolnost.Pretpostavljam da je Pavlovic gledao siru sliku, odabrao manje zlo, n,n+1...ali sam cin glasanja za pomenuti organizam? Sto je mnogo, mnogo je!

Link to comment

Evo da iskoristim priliku da pozdravim dotičnog profesora.http://www.b92.net/biz/vesti/srbija.php?yyyy=2013&mm=05&dd=28&nav_id=717746

Link to comment

SNS je bila sasvim legitimno oružje za kažnjavanje Tadića jer je, između ostalog, bilo očigledno da će lakše izdati. U ovom slučaju uvređene snaše više glume oni koji pamte i ne zaboravljaju Tomi i Vučiću od prapočetaka nego Pavlović.

Edited by dillinger
Link to comment
SNS je bila sasvim legitimno oružje za kažnjavanje Tadića jer je, između ostalog, bilo očigledno da će lakše izdati. U ovom slučaju uvređene snaše više glume oni koji pamte i ne zaboravljaju Tomi i Vučiću od prapočetaka nego Pavlović.
Ja mislim da je saucesnicima, zagovornicima i promoterima masovnih ubistava, etnickih ciscenja, sirenja mrznje i ostalih seseljougodnih delatnosti mesto u institucijama zatvorenog tipa.Ne znam kako na to gledaju oni koji ne glume uvredjene snase.
Link to comment
SNS je bila sasvim legitimno oružje za kažnjavanje Tadića jer je, između ostalog, bilo očigledno da će lakše izdati. U ovom slučaju uvređene snaše više glume oni koji pamte i ne zaboravljaju Tomi i Vučiću od prapočetaka nego Pavlović.
Uostalom ko je zamenio Dačića i Dinkića? Gle čuda, Dačić i Dankić. Nemam ja čega da se sećam i zbog toga morališem. Samo mi je (kristalno) jasno da sa ovim budalama idemo u propastTo naravno ne oslobađa istorijske (i krivične odgovornosti) prethodnu vlast.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...