Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

To je "uticajan" internetlija, tviteraš & bloger, Marko Selaković, koji je našao uhlebljenje u URSu nakon što mu je agencija u kojoj je radio odrađivala online kampanju za URS na prošlim izborima (što je za mene jasan znak da je treba zatvoriti). Za mene je, kao i svaki član te stranke, obično đubre. Jedan od naših blogera koji stalno kritikuju opšta mesta i skaču gde god se ukaže prva sinekura.Inače, Đelić mi se između ostalog ponovo zgadio pričom o milijardu i kusur stranih investicija koje je DS vlada ostvarila pre koju godinu, tako što je legalizovana pljačka države od strane Miroslava Miškovića i omogućena prodaja Maxija Delezu. Najradije bih ustinio tu milijardu i po u kovani novac, a onda mu jedan po jedan ubacivao u dupe kao da se radi o nekom automatu, pa dokle traje.
Marka Selakovica sam upoznao 1998. kao poslanika u Studentskom Parlamentu sa, ako se ne varam, Hemijskog Fakulteta u koji je izabran na listi Studentske unije.Jos tada je odisao izuzetnom ljigavoscu.Kuriozitet je da je tada bio neki predsednik omladine u stranci "Strele vremena i horizonta slobode", tj. SDS Dragoljuba Kojcica.
Link to comment
  • 2 weeks later...

Može mali poCetnik, kada su se pokačili Antonić i Vukadinović sa jedne, i Radun i ekipa sa druge strane? I šta je bio povod? Pamtim neki raskol oko procesa pred Međunarodnim sudom pravde, odnosno, da je raskol nastao oko odnosa prema politici Vuka Jeremića.Njihov zajednički boravak u kafani Mornar pamtim do neke 2007.godine.

Link to comment

Moj prvi susret sa ludim Anđelkovićem bio je 1 klasik.

Vučelić i neki uzrujani histerik iz Pečata do pre kojih pola sata gostovali u jutarnjem programu na Pinku, klasično džukelisanje, kosovometrija, čitanje citata iz nekog vojvođanskog štampanog glasila iz 1918, šaljive pesmice Brane Crnčevića u "pametnom dosta" stilu, ukratko - spektakl. :Hail:... imaju li oni neki servis odloženog gledanja? Emisija je totalni klasik.

Iskreno se radujem Utisku, long time no rumeni klerohisterici...

Link to comment

Axaxa, znači radi se o doajenu analitičarske crne. Oksimoron ga prati već neko vreme, svaka čast. Sad, ako je uvažio realnost, znači da je na liniji Vučića?Zbunjen sam.

Link to comment
Može mali poCetnik, kada su se pokačili Antonić i Vukadinović sa jedne, i Radun i ekipa sa druge strane? I šta je bio povod?Pamtim neki raskol oko procesa pred Međunarodnim sudom pravde, odnosno, da je raskol nastao oko odnosa prema politici Vuka Jeremića.Njihov zajednički boravak u kafani Mornar pamtim do neke 2007.godine.
Pa to oko Jeremića i jeste bio povod.
Link to comment
Promenio je on pricu otkako je postao rts-ov uvazeni analiticar. Sto bi se reklo uvazava realnost.
Apsolutno. Sad je na liniji. Na Vidovdanu inače nema loše reči o Vučiću. Kako je lako podmiriti die-hard patriote.
Link to comment

pa vukadinu nije uspelo da se umili kod prvog (nakon što je par godina srkao novac od jeremije), a nakon ranijeg fallout-a na liniji vidovdan-nspm sada neki drugi imaju priliku, iliti "sad malo ona svira".prokopije je jedini u poziciji da ga boli tuki šta će vlast & javnost misliti o njemu, nadam se obilnom kenjanju po svemu postojećem. :jerry:

Link to comment
Apsolutno. Sad je na liniji. Na Vidovdanu inače nema loše reči o Vučiću. Kako je lako podmiriti die-hard patriote.
a što bi moliću pa oni bili gori od malih jeretika?
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...