Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

Mislim da je ono sinoc bio damage control...Verovatno je bilo:Ajde Grigorije idi tamo opeglaj malo , vidis da su u ofanzivi pregazice nas.Ovde je sad CRKVA u pitanju....

Link to comment

To je bio i moj utisaktm. Ja ne znam da li je taj čovek iole iskren ili služi samo za damage control. Šta nam je rekao? Ništa. Samo je prosuo malo besa nad zataškavanjem pedofilije, ali ko je to radio? Neće da kaže. A Pahomije, on se poravio, eto od tad nije priveo nijednog klinca. Treba da budemo zadovljni tim uspehom, jel.A tek Amfilohije, taj najbolji među vladikama, i njegov mentor. Ma divota. Grigorije, što rekli Englezi, talks out of both sides of his mouth, zato su svi ovako zadovoljni, i PPP, i b92, i nacionalisti, i svi.

Edited by Syme
Link to comment

Meni je bio prilično ljigav, sve je relativno i sve može. Jedino me oduševio kad je crno-na-belo priznao da je bio i ostao tadićevac, i posle svega. To mi je bilo kul, malo iskrenosti bez ikakvog interesa.

Link to comment
Jedino me oduševio kad je crno-na-belo priznao da je bio i ostao tadićevac, i posle svega. To mi je bilo kul, malo iskrenosti bez ikakvog interesa.
:thumbsup:
Link to comment

Samo da prijavim da zorana mihajlovic i ljubic iz ursa gangbanguju djelica kod olje."Nemojte mi pricati o amaterizmu, vi ste postigli da vam stranka bankrotira"Послато са HTC ChaCha A810e користећи Тапаток 2

Link to comment

Ko je ovaj Dinkijev kasetofon? Glup je kao tocilo, najavio je 1.7B€ uštede novim merama poreske politike kao odgovor na sugestije gde je u budžetu moguće uštedeti 0.5B€, da bi se kasnije ispostavilo da se radi o cifri u milijardama dinara, a ne evra.A o Zorani nemam pojma šta bih rekao, kad god neko od Vučijevih kaže milijarda, kroz kičmu mi prostruji talas jeze i nelagodnosti... Kvalitetni pacijenti na uključenjima danas.

Edited by Oxymoron
Link to comment

To je "uticajan" internetlija, tviteraš & bloger, Marko Selaković, koji je našao uhlebljenje u URSu nakon što mu je agencija u kojoj je radio odrađivala online kampanju za URS na prošlim izborima (što je za mene jasan znak da je treba zatvoriti). Za mene je, kao i svaki član te stranke, obično đubre. Jedan od naših blogera koji stalno kritikuju opšta mesta i skaču gde god se ukaže prva sinekura.Inače, Đelić mi se između ostalog ponovo zgadio pričom o milijardu i kusur stranih investicija koje je DS vlada ostvarila pre koju godinu, tako što je legalizovana pljačka države od strane Miroslava Miškovića i omogućena prodaja Maxija Delezu. Najradije bih ustinio tu milijardu i po u kovani novac, a onda mu jedan po jedan ubacivao u dupe kao da se radi o nekom automatu, pa dokle traje.

Edited by Filipenko
Link to comment
Samo da prijavim da zorana mihajlovic i ljubic iz ursa gangbanguju djelica kod olje.Послато са HTC ChaCha A810e користећи Тапаток 2
Kako si ovo utvrdio? Ja sam se sve vreme pitao koliko glup moraš biti da ovakvog idiota kakav je Ljubić pošalješ u Utisak nedelje. Bubuljičavi znojavi mladolider tehnokrata, loše pripremljen za arenu, bez snage da uđe u fajt konkretnim ciframa, pa se vraća naučenim stranačkim floskulama. Budala.Zorana može i bolje, ali je bar pripremljena za emisiju i ne ispaljuje besmislene parole kao ovaj mentol.
Link to comment
Kako si ovo utvrdio? Ja sam se sve vreme pitao koliko glup moraš biti da ovakvog idiota kakav je Ljubić pošalješ u Utisak nedelje. Bubuljičavi znojavi mladolider tehnokrata, loše pripremljen za arenu, bez snage da uđe u fajt konkretnim ciframa, pa se vraća naučenim stranačkim floskulama. Budala.Zorana može i bolje, ali je bar pripremljena za emisiju i ne ispaljuje besmislene parole kao ovaj mentol.
jbg, gledao sam samo prvu razmenu vatre, posle dođe neko društvo, sad mogu samo na pijano postovanje :)
Link to comment
Ti selakovići sa cvikerima se razmnožavaju prostom dobom?
Otprilike :DNego, ja sam sad u zbunu, jel neko pitao ko je ovaj gost u Utisku, ili ko je onaj portparol URSa? Pošto je Selaković portparol URSa, a ovaj koji je gostovao je neki državni sekretar. Ladno sam se istripovao da pita za portparola jer je baš tada išao predlog za utisak sa njim, a sada kada pročitam ponovo pitanje, izgleda da je čovek pitao ko je gost u studiju :fantom: (inače, svi oni su cvikeraši evilsmile.gif )Sve u svemu, još jedan pokazatelj koliko je Dinkić zlo. Šteta je samo što nema neke službe™ koja će to okupljanje bubašvaba lepo da iskoristi da napravi spiskove za ozbiljniju dezinsekciju i deratizaciju.
Link to comment

Da bre, pitao sam za državnog sekretara Ljubića, totalno prvi put slušam čoveka, a on sav silan, personifikuje URS, BPK, istorijski dogovor sa Fiatom (pregovarački tim je, kaže, lično vodio!), ispravljanje DS brljotina, volju naroda i elitni finansijski know-how... Reko' mora da je neki slikovit tip.

Link to comment

Sinoć je bio međusobni gengbeng. Svako sa svakim. Đelić je rasturio debila Ljubića, ali su Ministarka i povremeno Ljubić rasturali Đelića pričom o nezaposlenosti, Agrobanci i R.B.V., korupciji itd.Olja gledala i uživala.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...