Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

Gangula nije glup koliko je ispao glup, samo je mlad i neiskusan, malo ga pojela trema, malo bi da glumi da je nešto što nije, tj elokventan i obrazovan i eto - ispade čovek dalabu. Uostalom, tako mu i treba kada hoće da se bavi politikom.
Ja sam bas juce u komentarisanju utiska nedelje od nekih clanova DSa cuo da je on uzivo jos i gori tj da je glup i prek covek koji uzica u tome da se dernja na sve zive oko sebe, kao i da ko god je imao posla sa jim je sinoc u toku emisije pomislio da ce je garant napustiti pre kraja (sto je cak i spomenuo u jednom trenutku)a sto se tice tuce tu je aramova verzija je po mom izvoru daaaaleeeeeeko bliza istini. Sapic se sjebao tokom primanja zestokih batina od Sefika.
Link to comment

Šapića ne podnosim od kad je izašao iz bazena i latio se politike, ali sinoć je neočekivano bio bolji i uljudniji od ovog neurotičara Jeremića.Pa on se skoro rasplakao što su ga isterali iz zmijskog gnezda gde on misli da i dalje pripada kao najopasniji poskok.Šapić je napravio dovoljno gafova, grešaka i slično, nigad nije ni delovao kao neki orator, ali i pored toga je delovao uljudnije, opuštenije i kulturnije.

Link to comment

Шапић није никако глуп човек. То је моје мишљење. Не бих рекао ни да ужива у дерњању, једноставно тако говори.

Link to comment

I meni je Jeremić bio gori. Ali on je meni uvek gori.Ono sa Ustavom je ispod svakog nivoa. Šteta što Gangula nije prozreo njegov blef i rekao - okej, završamo razgovor, javi se posle presude.

Edited by Syme
Link to comment
Šapića ne podnosim od kad je izašao iz bazena i latio se politike
Ja ga nisam podnosio ni u bazenu. Jeste da je zabijao golove, ali mi se činio kao egomanijak kojeg ni saigrači ne vole, tako da mi je bilo drago kad je dobio po nosu od Šefika (a pre toga i od Nikole Stamenića, što je verovatno jedinstven primer u istoriji sporta da trener lupa ćušku igraču pred kamerama) i spreman sam a priori da verujem da je pravda tu bila na Šefikovljevoj i Stamenićevoj strani.Ne volim žute, te mi se dopada njihova kadrovska politika koja ih vodi ka DSSovskom rejtingu, na dobrobit Srbije. Edited by Nikodije
Link to comment

A cudi me da je centrala pustila Sapica u emisiju znajuci koliko je elokventan kao i to da se dernja dok prica. Osim ako nije teorija da se pokaze u pravom svetlu kako bi mogli da ga lakse skrajnu.

Edited by Hamlet Strašni
Link to comment

Šta Srbija ne može da prihvati, a šta ne sme da odbije? Da li je pred nama nedelja „pakla“? Da li postoji rešenje za KiM? Gosti emieije Utisak nedelje su: Vladimir Pavićević, profesor na FPN; Leon Koen, profesor Filozofskog fakulteta i Aleksandar Vulin, direktor kancelarije za KiM. Autorka Olja Bećkovićda li se meni čini ili je Pavićević zaista svako malo u Utisku Nedelje?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...