Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

Evo dragi prijatelji, ovde se jasno vidi šta nije valjalo za Tadijevog vakta i zašto je on morao da ode sa svojom klikom, takođe se vidi i šta sada ne valja i koliko je pogrešna ekipa koja je sada zajašila.

Link to comment
Evo dragi prijatelji, ovde se jasno vidi šta nije valjalo za Tadijevog vakta i zašto je on morao da ode sa svojom klikom, takođe se vidi i šta sada ne valja i koliko je pogrešna ekipa koja je sada zajašila.
A koja je, samo da dodam, takođe odgajena u duhu tadićizma i zapravo je nastavak istog glupljim sredstvima. Razlaz, bagro! Edited by Syme
Link to comment
pa sta ti ocekujes od sapica?!
Dobro pitanje. Očekujem da u najboljem slučaju čuči u nekom odboru za sport i omladinu ukoliko nije sposoban da se ponaša u skladu sa nabrojanim zaduženjima do kojih je pitaj boba kako došao. Manbearpig sa nekoliko sessiona javnog nastupa u nekoj human resources kući, okej, bilo je i većih buzdovana na televiziji, ali ova iskrena pogubljenost u prostoru na nivou banovačke kafane je jebeno previše.
Link to comment
ali ova iskrena pogubljenost u prostoru na nivou banovačke kafane je jebeno previše.
meni se chini da je taman, i sasvim u skladu sa pravcem koji su/smo zadali :(sve moze i nije vazno. mislim, predsednik drzave je sedeo na stiroporu i shtrajkovao zedju. to sto bih ja volela da demoktatska stranka parira tome nekim inteligentnim intelektualnim kalibrom, zato sto sam tako navikla... oni izgleda ne misle tako. tu smo se negde i razishli... to se isto naslanja na onaj nechiji komentar na eldepeovom topiku, da imash neki (mali, kakavogod) bazis razumnih ljudi kome ne treba objashnjavati postulate i mehanizme, ali se ipak odluchish da se abnormalno prostachish, namigujesh ekstremnim ciljnim grupama, i onda ne znam ni ja shta. izgubish i samo terash dalje, na tom pravcu... sigurno ima neko kome je to logichno :unsure: Edited by thermal bug
Link to comment

Meni slanje Gangule izgleda kao da Djilas i nema baš neku podršku među istaknutijim DeeSovcima i da niko nije hteo drugi da dođe.

Link to comment
Meni slanje Gangule izgleda kao da Djilas i nema baš neku podršku među istaknutijim DeeSovcima i da niko nije hteo drugi da dođe.
Ima smisla ovo što kažeš. DS ima mnogo elokventijie ljude od Gangule - Stefanović mi prvi pada na pamet za ovaj duel, a tu su i Ješić i Pajtić.
Link to comment

jebite se svi, naterali ste me da gledam ovo smeće od emisije posle 100 godina. jeremić i bećković su otprilike naistom nivou gadosti.šapić je bolno glup ali ni izbliza toliko gadan.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...