Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

Na izbačenog mentola sam navikao, dokle funkcionalno nepismenog, plitkoumnog i mutavog predsednika opštine, šefa gradskog odbora, člana predsedništva stranke, doktora nauka i Šefikovu kučku nisam toliko imao prilike da slušam u javnosti. Čovek je dno.
pa sta ti ocekujes od sapica?! mene ovo uopste ne dotice pa gledam kao zabavni program i navijam za gangulu...da ga nabode.
Link to comment
Gangula je smesan, ali Jeremic jeopasan covek
+1 ali mu onda bas zbog toga ne saljes mutavog klovna i coveka koji je hodajuca metafora sunovrata DSa da mu bude punching bag. nije Jeremic nista posebno pokazao. cak sta vise neko sa malo vise mozga bi ga sahranio jos kod Oebsa i nabrajanja zemalja, ali veceras je bukvalno bilo dovoljno da sedi i cuti dok gangula redovno zatiltuje kod malo zeznutijeg padeza ili svake trece prostoprosirene recenice.
Link to comment
O cemu li Djilas razmislja dok ovo gleda..On ipak ima nesto zdravog mozga i razume se u medije i procente
rođendanski poklon Vučiću, Dačiću i ostalim na vlasti
Morao je Ješić na precednika sveta. Bar.Sent from Tapatalk 2
Gangula je smesan, ali Jeremic jeopasan covek
+1Đilas je uradio dobru stvar izbacivanjem Jeremića iz stranke, čovek je štetočina i po. Jeremić je kancer za svaku stranku osim neke partije koju bude (ako bude) sam napravio.Gangula je slika i prilika novog DS. srpski živalj, pragmatizam, treba biti realan, mora da se zna neki red,
Link to comment

Gde se uči ovo tzv značajno mrdanje rukama i posebno prstima sa naglaskom n kažiprst. Ja ne mogu uopšte da pratim ko tu šta priča , ko da je i bitno, al sam fascinirana , obojica dižu ruke i iznad glave i nešto mašuuu :o

Link to comment

Sunce ti..kako su im iskljucili mikrofone i ostavili ih po strani, setih se Seselja i kore od bananeGangula deluje razjareno..sad je momenat ili da ga se plasi ili da ga totalno isprovocira

Link to comment

Jeremić je idiot. A Gangula je glup pa ne ume da mu odgovori. Zašto bi iko menjao svoj stav nakon presude Ustavnog suda? Pa odluke Ustavnog suda svi građani moraju da poštuju, ne i da se sa njima slažu. Jeremija je štetočina i baraba.

Edited by Syme
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...