Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

ima taj kocert viva voxa :Hail:ovo sumira jeremicevu karijeru

Edited by kojot
Link to comment

gangi ovo odradjuje u stilu onog malo ošlifovanijeg odeljenjskog siledžije što je rešio da maltretira cvikeraša iz prve klupe snagom argumenata a ne lupanjem klempi330enac.jpg

Link to comment
Na izbačenog mentola sam navikao, dokle funkcionalno nepismenog, plitkoumnog i mutavog predsednika opštine, šefa gradskog odbora, člana predsedništva stranke, doktora nauka i Šefikovu kučku nisam toliko imao prilike da slušam u javnosti. Čovek je dno.
Link to comment
+ 1000A evo i Republike Srpske, i LDP-a. Bednik.
Ovo za oca je vrlo nisko od Jeremica, kao i za OEBS, uopste tretira ga kao glasnika preko kojeg pokusava da polemise sa Djilasom.Pominjanje Republike Srpske, LDP-a je klasican politicki napad na novu platformu DS koju pokusava da predstavi kao diskontinuitet
Link to comment

Gangula kad krene da sipa fraze i parole odmah mi se javi slika one misice sto nije imala preskordiciju.Republiki srpski, efici, nambija... Covek jednostavno nije za politiku. A evo i Seselja....Ko posle ovoga pusti gangulu na TV ne zeli dobro DSu.

Link to comment
gangi ovo odradjuje u stilu onog malo ošlifovanijeg odeljenjskog siledžije što je rešio da maltretira cvikeraša iz prve klupe snagom argumenata a ne lupanjem klempi330enac.jpg
To sam ja hteo da primetim. Tačno tako.Ali mu uopšte ne ide loše. Edited by Syme
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...