Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

Vlada koja nema legitimitet, ne treba uzimati pusku ali se treba slikati sa Sljivom.Za sada se emisija moze svesti na ono Jeremicevo "Dajte mu jos vremena."

Link to comment
Mislim, Sapic je politicar u najavi, sa prilicno tankom naobrazbom o temama koje ukrsta sa Vukom.Mada, daleko je bolji nego sto sam ocekivao, ali ovo je nedovoljno.
Šapić ne zna ništa ni o čemu. Uspeli su da ga nauče sa nekoliko fraza i to sada vrti, koja tu naša korist, iskorisio prilike i onaj sjajan odgovor oko tužbe ustavnom sudu.On nije našao za shodno da nauči koje su zemlje podržale Jeremijinu kandidaturu :isuse:
Link to comment
Deda, Kordun, klanje, devedesetometrija.Koji mentol, bemtisunce. :Hail:
Ma užas, ali to pali. To je to, tu smo svi, trebalo je osovojiti Zagreb, ali ipak - pragmatizam...Ogavne li stranke.Kad u bednom prepucavanju potegneš rodbinu pobijenu u Jasenovcu, teško da se može niže od toga.
Link to comment

FuckMoja zena takodje misli da Vuk car???Kaze: A sta je doprinelo Srbiji to sto su tamo neki zgodni vaterpolisti bili prvaci?Kuda ide ovaj svet?

Link to comment
FuckMoja zena takodje misli da Vuk car???Kaze: A sta je doprinelo Srbiji to sto su tamo neki zgodni vaterpolisti bili prvaci?Kuda ide ovaj svet?
:rolf:
Link to comment

Uvek aktuelan citat:

Vi ste politikanti, pa ste dorasli za srbijansku stranačku politiku. Niste političari, još manje državnici, da biste mogli da korisno i sa poštovanjem upotrebljavate prošlost ili da negujete kulturu sećanja. Vi ste vucibatine u odelima: idite u svoje partijske odbore, u upravne odbore, traćite vreme sa svojim sinekurama, pljačkajte ostatke nacionalnog bogatstva, kontrolišite medije, povodite se, teturajte, bauljajte u našem naherenom „javnom prostoru“. Ostavite pokojnike na miru, vi lešinari, nastavite da pričate koješta na svoj budalast i nikad doučen način, ali zakatančite svoja usta kada se radi o pobijenim ljudima. O politici znate malo, o politikantstvu poprilično, o životu, ljudima i njihovom dostojanstvu – baš ništa. Ništa.
Link to comment

ne znam, ja navijam da gangula prebije jeremica uzivo u programu, mislim da bi to bio najbolji ishod.

Link to comment

Sapic je prosto tupan, ali Jeremic iritira na toliko mnogo nivoa da ne znam kako ce onaj uspeti da se suzdrzi do kraja emisije da ga ne propusti kroz sake. Ono nabrajanje zemalja je bilo za samarcinu, za svaku od njih. Sa sve onim pickastim osmehom. U koja ljiga, pa ono majka ne radja 2 put...

Link to comment

Crkni Jeremiću Vuče u najgorim mukamaovaj samozadovoljni smešak, to možete samo sa pozicije predsednika UN i pokazuje rukama ka sebi :isuse:,

Edited by Lezilebovich
Link to comment

vama je smesan gangula a predsednik sveta se hvali kako je posle razgovora sa njim "jedna velika zemlja promenila odluku o priznanju kosova" i pominje kocert viva vox kao uspeh. boze, kakav kreten.

Link to comment
vama je smesan gangula a predsednik sveta se hvali kako je posle razgovora sa njim "jedna velika zemlja promenila odluku o priznanju kosova" i pominje kocert viva vox kao uspeh. boze, kakav kreten.
+ 1000A evo i Republike Srpske, i LDP-a. Bednik.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...