Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

Znači, Siniši Kovačeviću je ljudsko pravo biti ljut zbog nanete nam nepravde, pa zatim ići i ubeđivati ljude po Somboru da ne kupuju burek iz pekare Albanca, sve dok se ne lupaju prozori radnje. :frust: Ima li taj Albanac pravo da normalno radi i zarađuje, da ne strepi hoće li sutra neko napasti njega i njegovu porodicu?

Link to comment
Koje su zlo ovi iz Dveri srpskih to je neverovatno.
ampak ih olja kraljica uredno poziva i akademski diskutuje s tim nacošima koji bi sutra palili knjige, rasturali tribine i slične divote. oprem i njoj i tom papku. Edited by Maistor
Link to comment
ampak ih olja kraljica uredno poziva i akademski diskutuje s tim nacošima koji bi sutra palili knjige, rasturali tribine i slične divote. oprem i njoj i tom papku.
kraljica, ne carica <_<
Link to comment
Ima li taj Albanac pravo da normalno radi i zarađuje, da ne strepi hoće li sutra neko napasti njega i njegovu porodicu?
Samo ako pravi dobar burek, što bi značilo da je srpski patriota. Ako je burek previše suv, previše masan - lynch material.
Link to comment
Znači, Siniši Kovačeviću je ljudsko pravo biti ljut zbog nanete nam nepravde, pa zatim ići i ubeđivati ljude po Somboru da ne kupuju burek iz pekare Albanca, sve dok se ne lupaju prozori radnje. :frust:
Vidis da bi covek licno najvise voleo da Mladic pokaze onim zlotvorima u Hagu, da se Srebrenica nije ni dogodila. Dno! Zalosno je sto se ovakvim tipovima iz raznih Dveri ustupa toliko medijskog prostora.
Link to comment

Kako to da se fašisti uvek pozivaju na demokratiju? Onaj ko se zalaže za ono što se zalaže Siniša Kovačević je nacista po metodu, ideologiji i nameri, ergo Siniša Kovačević je nacista.

Link to comment
Kako to da se fašisti uvek pozivaju na demokratiju? Onaj ko se zalaže za ono što se zalaže Siniša Kovačević je nacista po metodu, ideologiji i nameri, ergo Siniša Kovačević je nacista.
i patriJota... <_<
Link to comment

Ma nemam ništa protiv patriotizma, niti desničarskih izliva...mišljenja su kao dupeta. Međutim, ograničavati nekome pravo na rad zbog pripadnosti naciji ili veri je početak holokausta. Siniša Kovačević zna kako je počelo u Nemačkoj, obrazovan je čovek. Ergo, on sa time nema nikakav problem.

Link to comment
Ma nemam ništa protiv patriotizma, niti desničarskih izliva...mišljenja su kao dupeta. Međutim, ograničavati nekome pravo na rad zbog pripadnosti naciji ili veri je početak holokausta. Siniša Kovačević zna kako je počelo u Nemačkoj, obrazovan je čovek. Ergo, on sa time nema nikakav problem.
e a meni najviše ide qrac je kad kažu nam ne treba legalizacija homoseksualnih brakova!gadim se takvih ljudi!ovde će biti bolje tek za 60.godina...rastem u sredini gde nemam budućnost normalno da živim i da se školujem... mrš u pm!sve bi ja te iskasapila! Edited by sarište
Link to comment
e a meni najviše ide qrac je kad kažu nam ne treba legalizacija homoseksualnih brakova!gadim se takvih ljudi!
Meni realno i ne treba... Pa se gadi koliko god hoces.
Link to comment
Meni realno i ne treba... Pa se gadi koliko god hoces.
tebi generalno ne treba... al nekima treba da bi kao i ti imali pravo na normalan život... zamisli da si ti homoseksualac? sigurno bi te pljuvali kao što pljuju takve ljude... <_<
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...