Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

Imam utisak kao da su se Tadić i Čeda potukli na "ferci" posle škole. S tim što je Tadić prvi bacio torbu i uz rečenicu "Ša je bilo" natrčao na Čedinu pesnicu. Sve što je Čedomir večeras rekao je 100% tačno samo razmišljam da li bi bilo bolje da ova kampanja prođe bez ovog sukoba.

On je realana u meri od 6% a Tadic u meri od 35%.
A ti patiš od toga da budeš uz jačeg. Kompleksi su to. Edited by Eraserhead
Link to comment
Imam utisak kao da su se Tadić i Čeda potukli na "ferci" posle škole. S tim što je Tadić prvi bacio torbu i uz rečenicu "ša je bilo" natrčao na Čedinu pesnicu. Sve što je Čedomir večeras rekao je 100% tačno samo razmišljam da li bi bilo bolje da ova kampanja prođe bez ovog sukoba.A ti patiš od toga da budeš uz jačeg. Kompleksi su to.
Samo treba da mi odgovoris ti ili bio ko drugi zasto je Jovanovic povezao pitanje crkve i politike jer u tom kontekstu je govorio. Ne treba tu istinu samo da pricaju politicke partije nego i crkva i nacionalna elita.Sta ce tu crkva?
Znaci ovo jeste zvanicni stav LDP?Pa to bi se pre za tebe reklo stalno pises da se ne moze protiv SAD jer su jaci te se mora sa njima.HihiInace nisam siguran za koga cu da glasam mozda bude i LDP.
Link to comment

moderatorPoštovani forumaši, Dok god No7 ili bilo ko od vas ne krši pravila foruma imaće pravo da govori. Teranje na razna mesta je zabranjeno po pravilima foruma. Trolovanja nema, možda ima splita, možda i odlaska na fight club, ali o tome ću odlučiti sutraSve primedbe na moderaciju možete izneti na topicu moderacija, a ne ovde.Laku noć.

Link to comment

moj utisak o čedinom intervjuu je potpuno suprotan od većine: prazno, izveštačeno, arogantno, pretencizno … jeftina demagogija. mrzi me da obrazlažem, a još više da polemišem.

Link to comment
tadić ne priznaje nezavisnost jer je oportunistička jajara koja se služi tom pričom da bi kupio takve razočarane patriote sklone kalimerisanju kao što si ti. očigledno mu polazi za rukom. al džaba se nadaš ispaliće vas čim vam pokupi glasove.
Ne bi tako rekao , pre svega jer ga ustav u tome ograničava da tako govori. Ne znam kako bi ti govorio da si na njegovom mestu?
Link to comment
moj utisak o čedinom intervjuu je potpuno suprotan od većine: prazno, izveštačeno, arogantno, pretencizno ? jeftina demagogija. mrzi me da obrazlažem, a još više da polemišem.
Da čika šule bonu?
Link to comment
  • 2 weeks later...

Možda sitničarim ali ne mogu da shvatim da se i dan danas dešava da ljudi koji su školovani i koji su glasnogovornici ideje iza koje stoje hiljade, ne prave razliku između je l i jer. šteta jer momak ume da priča i katkad mudro zbori a sam sebe diskredituje jeftinim frljanjem...Jbg Borka Pavićević :thumbsup:

Link to comment

Uh, jebem mu sve, govedo jedno! Ovaj Kostunicin pajac i gmaz je naso da nam prica o hriscanskoj Evropi. Flegmatretman Olji Beckovic za dovodjenje ove ______ (nemam reci), a i za Slinisu Kovacevica isto! angry.gifBorka, ne daj se! :D BTW, evo malo ko je doticni dverjanin:

Link to comment

nikad jači gosti! :Hail: olja je kraljica! Elem, simonović je već dobio moje simpatije, kada je gostovao u "Dvouglu..."Na pitanje šta biste poručili drugom sagovorniku (misleći na ovog jadnog patriJotu)rekao: "želeo bi da nađe devojčicu ili dečka!" :blush:

Link to comment

"Patriotizam je sve što se javno radi. Đoković kad pobedi na Vimbldonu, on je patriota, ja kad pišem odlične drame, ja sam patriota... ":blink:Postovanjem na ovom topiku ja demonstriram svoj hipertrofirani patriotrizam, bez obzira na sadržinu posta.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...