Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

Super je Srba, osim što je prečista ko Koštun, svi joj se gade. Pa ok, aj da ih sve sklonimo, napravimo novu političku elitu pa natenane. Cca 15 godina, manje-više. Mani me se toga. Neka Dači počisti šta je napravio, to je instant karma.Sent from Tapatalk 2

Link to comment
Frka Prasline, daje Vesna Kosovo, a?
Ја сам Весну слушао деведесет и четврте како италијанским новинарима набраја манастире на Косову и натрљава им на нос њихов трип да ће од ње да добију благослов за прављење нове државе засноване на етничком чишћењу. Што се мене тиче, она је била храбра и поштена и главу је на пањ стављала због својих ставова. Они који данас попут тебе ликују због Косова своја уверења могу да изразе у еврима, фунтама или доларима, а најбоље у швајцарцима. Весна никада није била таква и зато ми је и жао што јој се баш такви ових дана смеју у лице.
Link to comment
Они који данас попут тебе ликују због Косова своја уверења могу да изразе у еврима, фунтама или доларима, а најбоље у швајцарцима.
Cemu ovo vredjanje?
Link to comment

Ne likujem, vidim kako jeste, a posle eto 19 godina svega i svačega, vidi i ona. Ne znam kako ti ne vidiš, ali doći će i to vreme. Šta je još 19 godina, sitnica. Dogodine, Prizren, ovo ono.Sent from Tapatalk 2

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...