Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

Gledao sam emisiju i Čeda je bio odličan, govorio je jasno a posebno mi je drago što je ukazao na jednu po meni bolesnu izjavu Tadića; "Srbija treba da uđe u EU da bi mogla sprečiti ulazak Kosova u EU" -tu izjavu sam i ja primetio i stvarno mi je nejasno da se oko te izjave ranije nije digla frka i od strane Srba na Kosovu jer tom izjavom on ih sprečava da budu bez granice sa Srbijom.

Link to comment

To sam ja ponovio vise puta na ovom forumu: licemerje Srbije da zeli Kosovo u svom sastavu a ako ono nece da se sto vise zagorca zivot tamosnjem (nepriznatom od srpske vlasti albanskom) stanovnistvu po principu "nek komsiji crkne krava".Takvoj politici se treba u svakoj prilici suprotstaviti i Ceda je prvi koji je to pokrenuo.

Edited by melankolic
Link to comment
to to, zamuckuje i narkoman je i ima skupo odelo. aj još za 10% warna odjebi više i crkni ako nemaš šta pametno da dodaš retardu nijedan.
Ne ja nisam to napisao samo sam napisao da zamackuje sto mi je bila i kritika ovde kada javno nastupa i to se zna i u tom pogledu je imao dobar nastup.Zao mi je sto to dozivljavas licno.
Link to comment

Za EU je lepo rekao jer nije cilj da mi uđemo tamo , a da drugima branimo to isto , cilj je pre svega bolji standard građana Srbije sa više posla jer to veliko tržište i bogato.

Link to comment
Gledao sam emisiju i Čeda je bio odličan, govorio je jasno a posebno mi je drago što je ukazao na jednu po meni bolesnu izjavu Tadića; "Srbija treba da uđe u EU da bi mogla sprečiti ulazak Kosova u EU" -tu izjavu sam i ja primetio i stvarno mi je nejasno da se oko te izjave ranije nije digla frka i od strane Srba na Kosovu jer tom izjavom on ih sprečava da budu bez granice sa Srbijom.
Pa Tadic ne priznaje nezavisnost Kosovo kao sto ono jos nije ni priznato od UN a za granicu samo cu se nasmejati hihi.
Link to comment
Pa Tadic ne priznaje nezavisnost Kosovo kao sto ono jos nije ni priznato od UN a za granicu samo cu se nasmejati hihi.
tadić ne priznaje nezavisnost jer je oportunistička jajara koja se služi tom pričom da bi kupio takve razočarane patriote sklone kalimerisanju kao što si ti. očigledno mu polazi za rukom. al džaba se nadaš ispaliće vas čim vam pokupi glasove. Edited by Maistor
Link to comment
Pa Tadic ne priznaje nezavisnost Kosovo kao sto ono jos nije ni priznato od UN a za granicu samo cu se nasmejati hihi.
Jos kad bi Tadica bilo ko, bilo sta pitao u vezi priznanja Kosova. Sve sto je ostalo od akcionog plana s kojim je i Tadic upoznat i na koji je pristao je vec odradjeno. Rekao Ceda da je ta politika da se osvoji sud osudjena na propast. Iovako sve to nece biti bitno za koju godinu, mozda i pre (35- 40 po Henry- jevoj prognozi).
Link to comment
tadić ne priznaje nezavisnost jer je oportunistička jajara koja se služi tom pričom da bi kupio takve razočarane patriote sklone kalimerisanju kao što si ti. očigledno mu polazi za rukom. al džaba se nadaš ispaliće vas čim vam pokupi glasove.
Vidis ja bih se slozio sa prvim delom tvoje price za ovo drugo ne mogu za treci opet bih se dobrim delom slozio sa tobom.
Link to comment
Jos kad bi Tadica bilo ko, bilo sta pitao u vezi priznanja Kosova. Sve sto je ostalo od akcionog plana s kojim je i Tadic upoznat i na koji je pristao je vec odradjeno. Rekao Ceda da je ta politika da se osvoji sud osudjena na propast. Iovako sve to nece biti bitno za koju godinu, mozda i pre (35- 40 po Henry- jevoj prognozi).
Pa nije no Tadic ni Jovanovic ali mi pricamo o njihovim izjavama jel' tako? Pa posto Tadic ne priznaje nezavisnost onda moze i tako nesto da kaze te ne razumem kritiku doticnog Anger u tom pravcu u vezi njegove izjave a Jovanovic priznaje nezavisnost pa mu je to onda nelogicno.
Rekao Ceda da je ta politika da se osvoji sud osudjena na propast.
Jel' ovo prorocki? Edited by No7
Link to comment
Pa nije no Tadic ni Jovanovic ali mi pricamo o njihovim izjavama jel' tako? Pa posto Tadic ne priznaje nezavisnost onda moze i tako nesto da kaze te ne razumem kritiku doticnog Anger u tom pravcu u vezi njegove izjave a Jovanovic priznaje nezavisnost pa mu je to onda nelogicno.
Tadic&co. mogu da kazu i da je zemlja ravna ploca, za to mogu po pirstojnoj ceni od par firmi na poklon da dobiju podrsku od ruskih prijatelja koji su ih uvek branili kad je bilo potrebno (ratovi, sankcije, bombardovanje) ali to ne znaci da normalan svet prihvata njihove "istine".
Jel' ovo prorocki?
Tako se postupa sa otmicarima. Kad mu ponestane hrane i vode, sam ce se predati.
Link to comment
Tadic&co. mogu da kazu i da je zemlja ravna ploca, za to mogu po pirstojnoj ceni od par firmi na poklon da dobiju podrsku od ruskih prijatelja koji su ih uvek branili kad je bilo potrebno (ratovi, sankcije, bombardovanje) ali to ne znaci da normalan svet prihvata njihove "istine".
Isto koliko i Jovanovic mislim na vrednost njegovih reci tamo gde se odlucuje.U Rusiji je zbog nas, Srbije, doslo do Oktobarske revolucije a to iz razloga sto su na nase insistiranje usli u rat sa Nemcima kada su nam Englezi i Francuzi rekli da oni to nece uraditi. Edited by No7
Link to comment
Isto koliko i Jovanovic mislim na vrednost njegovih reci tamo gde se odlucuje.
Jovanovic je realan politicar i ne podilazi, ne samo po ovom pitanju, kao Tadic najnizim ljudskim nagonima: da se sveti svom susedu jer ovaj nece s njim.
Link to comment
Jovanovic je realan politicar i ne podilazi, ne samo po ovom pitanju, kao Tadic najnizim ljudskim nagonima: da se sveti svom susedu jer ovaj nece s njim.
On je realana u meri od 6% a Tadic u meri od 35%.
Link to comment
On je realana u meri od 6% a Tadic u meri od 35%.
Tako je bilo i s Djindjicem. Da si pazio na casu (dok je Ceda govorio o tome u Utisku) umesto sto si razglabao o crkvi na forumu, mogao si nesto i nauciti.
Link to comment
Tako je bilo i s Djindjicem. Da si pazio na casu (dok je Ceda govorio o tome u Utisku) umesto sto si razglabao o crkvi na forumu, mogao si nesto i nauciti.
Cuo sam o tome pominjao je Milosevica i Kostunicu i slike Miloseviceve no to sto Tadic rade se zove pragmatizam ili ti mislis da je Tadic novi Milosevic? Edited by No7
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...