Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

meni je najgore to što su sagovornici takvi da će on izdominirati. da su doveli nekog kim filbija, empejca ili neog slicnog pa da se bar radujem što će ga karati ružno™, a ovako će ovo dvoje nešto mrsiti , ivanović će biti jasan,jednostavan i direktan,a selaković je u win-win situaciji.

Link to comment

Ivanović je apsolutni retard, nesposoban da sastavi dve smislene prostoproširene rečenice. Taj ne bi izdominirao ni protiv autističnog sagovornika. Inače je meni za gledanja mnogo zanimljiviji taj koncept nego da su doveli troje istomišljenika koji bi tercirali jedno drugom "Jao, jel' vi'te šta rade ovi Nashi", "jao da, stvrano strašno."

Link to comment
Ivanović je apsolutni retard, nesposoban da sastavi dve smislene prostoproširene rečenice. Taj ne bi izdominirao ni protiv autističnog sagovornika. Inače je meni za gledanja mnogo zanimljiviji taj koncept nego da su doveli troje istomišljenika koji bi tercirali jedno drugom "Jao, jel' vi'te šta rade ovi Nashi", "jao da, stvrano strašno."
realno nema o njima sta da se prica, treba ih pravno i moralno izopstiti iz drustva. ovako ispada da je Ivanovic ravnopravan sagovornik, neko ko zasluzuje limelight i sat vremena za javnu promociju svojih stavova.
Link to comment
Ivanović je apsolutni retard, nesposoban da sastavi dve smislene prostoproširene rečenice. Taj ne bi izdominirao ni protiv autističnog sagovornika.
Cinjanica, ali njemu su u emisiju doveli Sonju Biserko, jednu od dve najnepopularnije zene u Srbiji
Link to comment
realno nema o njima sta da se prica, treba ih pravno i moralno izopstiti iz drustva. ovako ispada da je Ivanovic ravnopravan sagovornik, neko ko zasluzuje limelight i sat vremena za javnu promociju svojih stavova.
Nemam pojma, meni je iskreni mnogo draže a cenim i svrsishodnije da neko dođe i počisti pod takvim likovima i ogoli sav jad i bedu njihovih bulažnjenja, nego da se pravimo da ne postoje iako, da se ne lažemo, dobar deo njihovih stavova deli značajan deo stanovništva. Ovo više govorim načelno o raspravi sa desnicom, Ivanovic je debil nesposoban da formulise i artikulise bilo kakav smislen stav, tako da ne znam ni šta bi se moglo polemisati sa njim.
Link to comment
Cinjanica, ali njemu su u emisiju doveli Sonju Biserko, jednu od dve najnepopularnije zene u Srbiji
A popularnost ima kakve veze tačno? Gledaoci glasaju koga od gostiju da izbace napolje?
Link to comment
A popularnost ima kakve veze tačno? Gledaoci glasaju koga od gostiju da izbace napolje?
pa istina da je stvar da citav taj set vrednosti koje bi ovde recimo zastupali dereta i biserko nije popularan u srbiji ali oni su dodadna vrednost toj nepopularnosti jer su nekako rasplinuti, mlohavi i jalovi u diskusiji. nije da se mene tice, govorim o generalnom efektu na sve gledaoce
Link to comment
A popularnost ima kakve veze tačno? Gledaoci glasaju koga od gostiju da izbace napolje?
Mnogi ce Srbin da navija za nasistu zato sto naspram sebe ima srbozderku Sonju, a kad navijas za nekog skloniji si da prihvatis njegove argumente i ciljeve.
Link to comment
Ivanović je apsolutni retard, nesposoban da sastavi dve smislene prostoproširene rečenice. Taj ne bi izdominirao ni protiv autističnog sagovornika. Inače je meni za gledanja mnogo zanimljiviji taj koncept nego da su doveli troje istomišljenika koji bi tercirali jedno drugom "Jao, jel' vi'te šta rade ovi Nashi", "jao da, stvrano strašno."
Boldovano nije tačno. Ivanović ima tipiču konspirološku logorejičnost. Nebitno je koliko je to glupo, bitno je da će on da vergla sve dok svi ostali ne odustanu.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...