Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

jer nosi očale nalik onima pokojnog ćuruvije?jer je prešjednik centra za liberalno-demokratske studije?..da ne trolujem dalje, imam 1 point warn-aček, da čujem čedu..

Link to comment
Ma znam, ali stekao sam utisak da je on na nekim drugim pozicijama. Mislim, sad kad razmislim, ne znam ni sam odakle mi to.
+1al nemam kad da ga slusham, pa se odluchujem da verujem tebi ^_^
Link to comment
jer nosi očale nalik onima pokojnog ćuruvije?jer je prešjednik centra za liberalno-demokratske studije?..da ne trolujem dalje, imam 1 point warn-aček, da čujem čedu..
Jer je ekonomista i neoliberal :lolol:Alal patka Pavićeviću na smirenosti i analitičnosti.
Link to comment
Kad je Boris Begović skrenuo pameću? Ili ja možda nisam pratio, pa se sada čudim.
Zar se nije on pre 5-6-7 godina zalagao za ukidanje autonomije Vojvodine, pravdajuc to pre svega ekonomskim razlozima?
Link to comment

Važno da se borio :)Nisam znao to za Vojvodinu, ili jesam, sad mi se nešto kao kroz maglu javlja. Ma mislim - who cares. Nisam pratio lik i delo dotično, a iz nekog razloga sam ga utrpavao zajedno sa ekipom iz CLDS-a, u pravu je Ser Oliver. Ovo što sad priča je unbilivabl. Jeremićizmi.

Link to comment

I Čeda (Antić) i Boris (Begović) su skroz prolupali, interesantna je ta evolucija. Da li su u pitanju godine, razočaranost ili uvlačenje u ljubinku naraslom (ekstremnom) evroskepticizmu ...

Link to comment

Ma moguće, nisam pratio. Mada jeste dobro opravio Đikija.Edit: Ne mogu da verujem. Studenti su budućnost. Jebote, od ovoga može da se rikne.

Edited by Syme
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...