Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

Seruckajte vi, a videću vas na sledećim izborima za koga ćete da glasate. Samo da ne ostane Toma -_-Javlja mi se da će sledeće nedelje da gostuje @mladjad (uz dva prateća vokala, naravno) da obrazloži jubilarni četrnaesti rebranding svoje stranke/pokreta/grupegrađana...

Link to comment
Kakva ljuštura. Totalna praznina, jebote. Čovek zamišlja da i u najgrđem populisti i manipulatoru ipak postoji nešto za šta je, za šta se zalaže, nešto što će ipak sprovesti u delo, nekakav cilj, nekakav ideal, nekakva supstanca, kada dobije mogućnost, ovlašćenje, vlast, moć, šta god. Makar donekle, makar onako sitno, koliko može. Ali ništa. Ništa, baš ništa. Čak i ta priča o levici i socijaldemokratiji za njega znači da treba da spomene da narod teško živi. Čak je i taj Vučić šatro krenuo makar da izigrava nešto, ma koliko to izigravao, a ne radio ozbiljno. Ovaj? Ništa. Baš ništa.
Sve mi je verovatnija Alekova procena da će apdejtovani radikali Srbijicom vladati najmanje osam godina. Zato svima najtoplije preporučujem da se ugledaju na Maju Gojković (koja je za ovih 20 godina u politici napravila "ful srkl" - počela u radikalima, i posle svih stranaka, strančica, koalicija, grupa građana, itd, vratila se ovih dana svom političkom izvorištu, radikalima, tačnije naprednjacima) i lepo uzmu partijsku knjižicu SNS-a ... Edited by stoka
Link to comment

Lako je biti uspesan menadzer u monopolistickoj-burazersko-mutnoj "ekonomiji" Srbije, kao i slicnih zemalja u regionu. Voleo bih ga videti nedge drugde, ali avaj...(mojne neko od ljubitelja da mi poteze njegova iskustva iz Ceske)

Edited by dragance
Link to comment
Lako je biti uspesan menadzer u monopolistickoj-burazersko-mutnoj "ekonomiji" Srbije, kao i slicnih zemalja u regionu. Voleo bih ga videti nedge drugde, ali avaj...(mojne neko od ljubitelja da mi poteze njegova iskustva iz Ceske)
xImaš firmu koja posluje sa državom, na vlasti si, kontrolišeš medije - uspešan si menađer.Srbija!
Link to comment
Lako je biti uspesan menadzer u monopolistickoj-burazersko-mutnoj "ekonomiji" Srbije, kao i slicnih zemalja u regionu. Voleo bih ga videti nedge drugde, ali avaj...(mojne neko od ljubitelja da mi poteze njegova iskustva iz Ceske)
Kad sam pricao sa skolskim drugom ,koji je preko zavrsio ekonomiju i pametno ostao da radi tamo, o nasim menadzerima/biznismenima on mi kaze:Oni bre kad dodju ovamo (kod njih u "inostranstvo" ) nema sanse da pricaju o svojim "vestinama" kao biznismeni!Ok momci imate pare , hocete da ulozite u nesto, izvolite, pustite te price da znate da upljavljate nekim biznisom u iole uredjenom sistemu....
Link to comment

To bih objasnio na IT sektoru. Uzmimo marketing agenciju Agitprop. Kad si blizak vlasti, ne moraš da imaš ni neki početni kapital, dovoljno je da imaš prolaz za unosne poslove. Napraviš sajt TOS-a, sajt TOB-a, grada Beograda, predsednika Srbije, dakle svih odreda budžetskih korisnika. To podrazumeva sigurnu isplatu džinovskih honorara za kreirane sajtove. Sa par ovakvih aranžmana na konju si, a kako ti se i dalje otvaraju noviji i noviji poslovi, relativno je lako obogatiti se ...

Link to comment
Što sad ne dovedoše kurčevitog Bakića da prorešeta Đidu, nego tunjevog Vuletića i još tunjavijeg Janjića.
mislim da je dovoljan znak paznje 1 egou to sto nije doveden sam, nego kao, narod, demokratija itakoto ^_^
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...