Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

chekam da djilas pochne da brani trivanku, kao danak pobednichkom paketu. poshto je dulica dr olivera obavio u prvoj rechenici. valjda da ne zaboravi <_<frizura bezveze. apsolutno bezveze. toliko -_-

Edited by thermal bug
Link to comment

Moralno-Pragmatična Gromada: "Jel' znate vi kakav sam aplauz dobio posle tog govora?"Ja sam mislio da ne postoje stvarno političari koji ispaljuju ovakve bisere...

Link to comment

Koji užas. Meni kao mašinskom inženjeru uopšte nije jasna poenta večerašnje emisije. Đitler nastavlja sa svojim mazanjima očiju, a ova dvojica su potpuno u tom fazonu ("treba nova crtica", "treba da se postigne jedinstvo", "bilo bi dobro da se napravi neka nova priča" i slični univerzalni recepti kako bez mnogo muke do novog imidža iz marketinške kuhinje maga tržišta marketinga, mašinskog inženjera Đilasa koji se bavi ekonomijom, gradonačelnik je, predsednik DSa i košarkaškog saveza...)

Link to comment
Jebem li mu sortu populističku. "Cela bi Srbija mogla da bude kao Beograd, samo kad bi štedela". M'rš, barabo!
Koji užas. Meni kao mašinskom inženjeru uopšte nije jasna poenta večerašnje emisije. Đitler nastavlja sa svojim mazanjima očiju, a ova dvojica su potpuno u tom fazonu ("treba nova crtica", "treba da se postigne jedinstvo", "bilo bi dobro da se napravi neka nova priča" i slični univerzalni recepti kako bez mnogo muke do novog imidža iz marketinške kuhinje maga tržišta marketinga, mašinskog inženjera Đilasa koji se bavi ekonomijom, gradonačelnik je, predsednik DSa i košarkaškog saveza...)
Djilas je najslinavija pojava u ljuckoj istoriji! Jebo mater. On je veceras ladno socijalista!Koliko sam se kidao od smeha na ono montipajton pismo "dragi dragane, moramo ulevo iako mrzimo smrdljivu sirotinju. Moramo biti levicari iako bi pobili crvene. Moramo, Dragane, to je izgleda jedino upraznjeno mesto na ovoj gedzovanskoj pijaci politike... Od sutra, sirotinja da te klice, precednice"A ovaj ladno uzeo k znanju i krenuo da pici...
Link to comment

Vrtići, vrtići, deca, penzioneri, deca, vrtići, trudnice, deca.Edit: Posao DS-a je da učine sve da bude bolje. Ne gore, nego bolje.

Edited by Syme
Link to comment

Kakva ljuštura. Totalna praznina, jebote. Čovek zamišlja da i u najgrđem populisti i manipulatoru ipak postoji nešto za šta je, za šta se zalaže, nešto što će ipak sprovesti u delo, nekakav cilj, nekakav ideal, nekakva supstanca, kada dobije mogućnost, ovlašćenje, vlast, moć, šta god. Makar donekle, makar onako sitno, koliko može. Ali ništa. Ništa, baš ništa. Čak i ta priča o levici i socijaldemokratiji za njega znači da treba da spomene da narod teško živi. Čak je i taj Vučić šatro krenuo makar da izigrava nešto, ma koliko to izigravao, a ne radio ozbiljno. Ovaj? Ništa. Baš ništa.

Link to comment
Kakva ljuštura. Totalna praznina, jebote. Čovek zamišlja da i u najgrđem populisti i manipulatoru ipak postoji nešto za šta je, za šta se zalaže, nešto što će ipak sprovesti u delo, nekakav cilj, nekakav ideal, nekakva supstanca, kada dobije mogućnost, ovlašćenje, vlast, moć, šta god. Makar donekle, makar onako sitno, koliko može. Ali ništa. Ništa, baš ništa. Čak i ta priča o levici i socijaldemokratiji za njega znači da treba da spomene da narod teško živi. Čak je i taj Vučić šatro krenuo makar da izigrava nešto, ma koliko to izigravao, a ne radio ozbiljno. Ovaj? Ništa. Baš ništa.
Pa ideal je da bude bolje. A ne gore.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...