Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

Masovno uvlačenje novim vlastima u guzu, na to liče poslednji Utisci i ono što ide na Prvoj sa Bujketom kao voditeljem ... Jbg, svi znaju da saberu 1 i 1 - dok su "žuti" bili na vlasti, mogao si da ih pljuješ i razvlačiš, eventualno si mogao da budeš ocrnjen u Šaperovim medijima. Ali sad, ako udariš na nove vlastodršce, Srbija je prepuna polusveta koji misli da je došlo njihovih pet minuta i da je vreme da se "nepatrijote" nauče pameti i kazne brutalno ...

Edited by stoka
Link to comment
Bar sam nesto saznao. Vucic je indirektno rekao da ce rusiti Đilasa u Beogradu.
To je gotova stvar i to više nije ni političko, ni ideološko, ni revanšističko, več čisto finansijsko pitanje. Da bi ova Vlada uopšte opstala, potrebno je pod hitno domoći se prepune beogradske kase. Ne bi me iznenadilo da se krene na Đilasa do kraja godine ... Ko misli da će PUPS-ovci večito ostati uz Đileta, mnogo je naivan. Dovoljno je Krkobabiću mlađem obećati mesto gradonačelnika ...
Link to comment
Naprednjacka baza je veceras bila vredna i glasali su svi za bitku za bebe i to povezali sa bitkom gospdina Vucica protiv korupcije :Hail: :Hail: :Hail:
Uvek sam se pitao koliko plaćaju tu gomilu degenerika da se javljaju u Utisak i spinuju? 100, 200, 500 dinara? Ili možda samo sendvičom i sokom? Edited by stoka
Link to comment

Izgleda je Pusilips tako temeljno isprepadao sve ovim hapšenjima da je Marko preventivno odlučio da djeluje kontra neke eventualno "neracionalno-raspolaganje-državnim-donacijama" tužbe, pa je fino tercirao večeras, a ako može pomoć, ko je bio ovaj što je glumio trećeg za preferans?

Link to comment
oljina 'frizura' skandaloznarascupana bukvalno kao da je stigla pravo iz kreveta
To je ta "skola tv novinarstava":Ja sam pametna i pametno pricam, sta me briga sto je TV vizuelni medij , ja to ne priznajem....
Link to comment
oljina 'frizura' skandaloznarascupana bukvalno kao da je stigla pravo iz krevetapusi krenuo ostro u intrueppsace olji skrenu paznju na kosu
bratesestro men se bash svidela frizura, ako nishta drugo froncle na drugu modlu. skroz mi se svidela, za razliku od svih drugih anti-pokushaja ^_^nije bash da brinem, no vuchic ne izgleda ni malo dobro :unsure:edip. kad pomenu vuchica, da pohvalim juniora. ide neki dokumentari na rts, prichaju o ustanku i ustanicima i kazu - toma vuchic perishic. date me gleda i pita neshto u stilu: toma vuchic, da nije to malo previshe? :lolol: Edited by thermal bug
Link to comment
nije bash da brinem, no vuchic ne izgleda ni malo dobro :unsure:
primetna je ta njegova depresivna poza ali ja lično mislim da je trenira pred ogledalom. hoće da kaže "vidite me kako sam malaksao zbog danonoćnog fajta s krvopijama". Edited by koksy
Link to comment
nije bash da brinem, no vuchic ne izgleda ni malo dobro :unsure:
Ima ooozbiljnih zdravstvenih problema, za pocetak visok pritisak sa neverovatnim oscilacijama.....
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...