Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

Stvarno ne znam koj' je Bakiću kur(ir)ac. Ona priča "lično sam pričao s čuvarom, al neću da ti kažem kojim" je nešto najbednije što sam skoro čuo.Čedu inače treba besomučno deljati, to niko ne spori.

Edited by Syme
Link to comment

Sranje je ovo gepekovanje Cedaja. Jedini je politicar u emisiji, Olja je od toga naravila optuzenicku klupu. Jovo je pomenuo sve cega se mogao setiti iz zadnjih 10 godina, pa ko veli "daj da robam, negde cu ga zajebati"Slazem se da Cedaj nije nikakva alternativa, samo mi je postavka emisije trash.Послато са HTC ChaCha A810e користећи Тапаток 2

Link to comment
Sranje je ovo gepekovanje Cedaja. Jedini je politicar u emisiji, Olja je od toga naravila optuzenicku klupu. Jovo je pomenuo sve cega se mogao setiti iz zadnjih 10 godina, pa ko veli "daj da robam, negde cu ga zajebati"Slazem se da Cedaj nije nikakva alternativa, samo mi je postavka emisije trash.Послато са HTC ChaCha A810e користећи Тапаток 2
+1 Edited by Syme
Link to comment
Stvarno ne znam koj' je Bakiću kur(ir)ac. Ona priča "lično sam pričao s čuvarom, al neću da ti kažem kojim" je nešto najbednije što sam skoro čuo.Čedu inače treba besomučno deljati, to niko ne spori.
To ti je posledica one price sa tominom diplomom na sta sam upozoravao :fantom:
Link to comment
Ja ne bih tako ishitreno zaključivao. Ne mislim da je Bakić plaćen (zašto bi bio? čovek je prof dr), ali da nastupa budalasto, nastupa. Zašto - ne znam.
Reflektori su tu da osvetle, ali mogu i da zaslepe.
Link to comment

OKali kriv je i za to za sta ga Bakic tovari. On je komplet isti kao i ti protiv koji se, navodno, bori... Odlicno radi protiv te strane na kojoj je navodno. Pazi kad sam mu ja davao kredita i fore i nisam ga lovio na tim greskama jer sam mislio da mozda moze nesto LDP da uradi u nekim segmentima... Makar protiv nacionalizma... ma, kakvi...

Link to comment

Prica o zatvorskim posetama je bljak, ali ne vidim sta je nemusto u pitanju o Cedinim pocecima u biznisu tj. kako je dosao do toga da je suvlasnik super uspesne fabrike.Nemust je njegov odgovor.Povracalo mi se kad je rekao da se bavi time jer inace ne bi imao od cega da prezivi...

Link to comment
Prica o zatvorskim posetama je bljak, ali ne vidim sta je nemusto u pitanju o Cedinim pocecima u biznisu tj. kako je dosao do toga da je suvlasnik super uspesne fabrike.Nemust je njegov odgovor.Povracalo mi se kad je rekao da se bavi time jer inace ne bi imao od cega da prezivi...
To jeste bolje pitanje, ali u smesi sa ostalima, gubi na snazi. A Čeda jeste muljao u odgovoru.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...