Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

NIKO ne cita ni Cosica, ni sve ta Blaga Cara Radovana govnarska, ni sve te kapitalne zvalave projekte Bogosluzbenog Glasnika i Srpske Dobrovoljacki Knjizevne Zadruge... Ali, to svi kazu da citaju jer to treba da se kaze. TO je zvanicno citanje.Vidim prosle godine onog Dusana Petrovica (onog bradatog mandrila sa tikovima sto beci oci sam na sebe, DS) na sajmu... Gleda neku Vizantiju i Nemanjicstvo... More mrs bre!Uzmi jebenu knjigu o stolariji bolje. Niko te ne gleda, smrade. Slobodno... Ovo ima slike i mozda ces nekad uzeti u ruke... a ne! Vizantija bre! Ako ga zaustavi reporter da pokaze iz kese kako je kupio Srpsku Duhovnu Knjigu...Glasacu za nekog ko kaze da je kupio Tasen debelu slikovnicu sa kurcima i rock majicama sa koncerata!!
Samo mala nadopuna: Vinaverova Sabrana i Konstantinovićeva Izabrana dela JESU kapitalni projekti (šta god mislili/mislio o izdavaču /i ambivalentnosti samog Tešića/ koji je, inače, okupio dobru ekipu i izdaje odlične knjige). E, još nešto - ja to čitam.
Link to comment
Uopšte ne mogu da skontam šta o bilo čemu misli Žarković (ne samo u ovoj emisije, nego u poslednjih nekoliko godina).
misli da svi miskovica samo mogu da poljube u bulju.
Link to comment
Jel Jovo u stalnom radnom odnosu u Utisku nedelje?Mislim, nemam ništa protiv čoveka, često je i jako dobar, ali ipak.
on uleće kao prva rezerva kad neko važniji dobije grip. Edited by koksy
Link to comment

Jovo krenuo na Cedaja djonom i zubima, i to full frontal. :oEdit: mp brzi za sekund :DПослато са HTC ChaCha A810e користећи Тапаток 2

Edited by buffalo bill
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...