Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

veceras: Cetnicko govno koje je kao moderno i kao zna da govori i pise (Praslin, recimo), Ante Tomic (car!) i Markan koji se vratio naciji, okanio se LDPovanja, odrastao i shvatio da ipak je ovo Srbija brate...

Link to comment
deksa vs marko, zeldi vs panker, bice ovo epski!
Deksa je gotičar! :mad:
Zašto se neko iz rokenrol i stripovske tematike odluči na ovakav poetski zaokret? Kako se od Kjur i Dipeš mod stigne do Miloša Obilića i Murata?- Nije to toliko različito kao što se na prvi pogled čini. Rokenrol u sebi ima dosta toga epskog. Dok sam pisao roman, stalno sam slušao grupu „30 Seconds To Mars” i njihov album „This is War”, bio je to savršen saundtrek za Pirotsku bitku. Pored njih, slušao sam i The Mission, Sisters Of Mercy, Dead Can Dance, This Mortal Coil... Pa i Depeche Mode, njihova stvar „John The Revelator“ se savršeno uklapa u atmosferu romana.
Link to comment
veceras: Cetnicko govno koje je kao moderno i kao zna da govori i pise (Praslin, recimo), Ante Tomic (car!) i Markan koji se vratio naciji, okanio se LDPovanja, odrastao i shvatio da ipak je ovo Srbija brate...
Samo da znaš, uvređen sam u Praslinovo ime.
Link to comment

Jebeni, zvalavi Praziluk Dziberski. Slavarski smrad koji sad ima ambicije da u svoj domacinski tor ugura sve cemu tamo nikako nije mesto. Da bi sve smrdelo na srpstvo i pravoslavlje.Jebali ti Mission i Sistersi mater, zajedno. Oko toga bi se i oni ujedinili!Edit: Mislim na Cetnika sa Wordom iz Nisa konkretno, ovaj put...

Edited by Mp40
Link to comment

Ipak mislim da u lajnapu fali 1 Feđa. Sad je i on pisac! Pesnik tj. On je missing link između niškog revizioniste i NBG buntovnika.

Edited by Syme
Link to comment
Jebeni, zvalavi Praziluk Dziberski. Slavarski smrad koji sad ima ambicije da u svoj domacinski tor ugura sve cemu tamo nikako nije mesto. Da bi sve smrdelo na srpstvo i pravoslavlje.Jebali ti Mission i Sistersi mater, zajedno. Oko toga bi se i oni ujedinili!Edit: Mislim na Cetnika sa Wordom iz Nisa konkretno, ovaj put...
Lepo pricaj pa to je 'nas' pisac!;-)Svakako ce biti interesantni pokusaji Olje i Marka da bar jednu rec pravilno izgovore,iz prve.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...