Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

Opa, pranje ruku od Kolarića. SLutim da će ekspresno da ga nogiraju, ili barem da ga nateraju da kleči na kukuruzu. Teofil i ekipa će biti razočarani - Kolarić nije lasta koja najavljuje naprednjačko proleće nego loose canon koji se izleteo bez razmišljanja, i sad će da trpi. Nova vlast će e, kao i prošla, držati sredine puta, bez obzira na razne nacionalističke zalupajke u svojim redovima. Oni će se upristojiti ili ih neće biti.

Link to comment

Džorgovankin šareniš styling je u direktnom kontrastu sa Vulinovim Johny Cash crnilom, nešto kasnije u vestima :wub:Dobar je bio novosacki gledalac koji se javio da poruči gradonačelnicima da ne moraju ni da se vraćaju iz Beograda :D Dotična dvojica nisu uspeli da me zainteresuju za svoju lokalnu frtutmu, a dao sam im puna dva sata uglavnom nepodeljene pažnje.

Link to comment

Emisija je bila totalni krš... Prosto ne treba zvati lokalne političare u Utisak i to je to, smore za medalju. Čak i jedan Bradić-Brajević-Poslastičar kulturni nokaut bi mi večeras lepše seo.

Link to comment
Emisija je bila totalni krš... Prosto ne treba zvati lokalne političare u Utisak i to je to, smore za medalju. Čak i jedan Bradić-Brajević-Poslastičar kulturni nokaut bi mi večeras lepše seo.
E, baš tako.
Link to comment
Emisija je bila totalni krš... Prosto ne treba zvati lokalne političare u Utisak i to je to, smore za medalju. Čak i jedan Bradić-Brajević-Poslastičar kulturni nokaut bi mi večeras lepše seo.
Jbg, ne secam se da su se tako komentarisale emisije u kojim je tema bila gradska vlast u BG-u. :thumbdown:Primer NS-a je zgodan i za sire pitanje - Ima li smisla odrzavati lokalne izbore
Link to comment

Beograd već dugo nije lokal i Mašinac Dragan nije lokalni političar. Lokal bi bio da pozove Šapića, one nestranačke™ Surčince, nezadovoljnu opoziciju Čukarice... Nikom interesantno.Pokrajinska vlast u Utisku bi bila neki pandan beogradskoj i bila bi verovatno okej i zanimljiva diskusija... Ono, brojke su slične i teme na tom nivou već moraju da budu relevantne, one way or the other.

Link to comment

Nema veze sto Masinac nije lokalni politicar ako dodje u emisiju i bavi se lokalnim temama. Znaci, kad bi DuPe dosao u UN i pricao o mostu na Savi koji treba da se gradi u Sapcu, bilo bi ok, zato sto DuPe nije lokalni politicar? Prica o platanima, mostu, obilaznicama, parkicima,... je lokalna prica i nije nivo pokrajine. O istim stvarima moze i DuPe da prica sa Srbom Zivanovicem iz SRS-a.Da ne pominjem da je bilo i emisija o zivotu u BG-u, sa gostima tipa Zoran Cvijanovic, itd... i nikome to nije smetalo. I ne treba da smeta.Ja pozdravljam ovakve emisije. Postoji Srbija i van Beograda i javnost treba da bude upoznata sa desavanjima i u drugim centrima.

Link to comment

Ma čuj, postoji Srbija van Beograda, ali ono što smo u ovoj emisiji saznali potvrdili jeste da su političari van Beograda uglavnom poslušni borgovi svojih beogradskih stranačkih centrala. Ovo što se dešava u NS, samo je odjek sukoba iz centra, ništa više. Zato ovi siročići samo slažu remanima na svako Oljino pitanje. Posebno naprednjak. Kao - što pa pitate mene, kao da sam ja odlučivao.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...