Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

nebojsa krsticujebo ti ja mater upickutis govno arogantnoi sishi kurce babunskevolo bi da ti poharaju imetaki da jedes salatu od koriscenihtoalet papira u WCu na z. staniciSishi kurce babunske, jos jednom...I jebo ti ja mater upicku!Pesnicka sloboda dozvoljava ovako da se pise. Ne brisite! Ako obrisete, onda i vi sve ko Nebojsa!

Link to comment
Pesnicka sloboda dozvoljava ovako da se pise. Ne brisite! Ako obrisete, onda i vi sve ko Nebojsa!
prvo mora troclana forumska komisija u sastavu kauboj, kim i syme da se dogovori dal ovo moze biti kvalifikovano kao umetnost :fantom:
Link to comment
nebojsa krsticujebo ti ja mater upickutis govno arogantnoi sishi kurce babunskevolo bi da ti poharaju imetaki da jedes salatu od koriscenihtoalet papira u WCu na z. staniciSishi kurce babunske, jos jednom...I jebo ti ja mater upicku!Pesnicka sloboda dozvoljava ovako da se pise. Ne brisite! Ako obrisete, onda i vi sve ko Nebojsa!
:Hail: :Hail: :Hail:I meni Krle najveći utisak. Hvala mu do groba što je još jednom ponovio da su beli listići besmisleni i da svi treba da se uključimo i budemo aktivni™. Jebote, lik koji je po ulasku u DS automatski upao i u Glavni odbor i na mesto predsednikovog mudrozborca za medije na osnovu toga što je predsednikov jaran iz mladosti sad će nama pasivnima da objasni kako treba politički da se aktiviramo i napravimo nešto od ove države umesto da onima koje smo izabrali da to urade seremo kako su spizdili četvorogodišnji mandat lapajući gde god su mogli. Politički proces valjda od večeras otvoren i za nas koji nismo zajedno s Tadijem prvi džoint rolali, stranke vape da ih baš mi preuzmemo ili napravimo nove ako nam je tako ćeif, samo mi eto nećemo pa ko nam je onda kriv i malo je kulovski da se bunimo... Hvala mu i za dalje proširivanje metafore o vrapcima, mada bih ga zamolio da se s Đilasom ubuduće dokuckava preko chata, maila ili sms-a jer mi od te količine pameti pođe krv iz nosa.Šupičkumaterinu...
Link to comment
To ne znam. Mislim da se aktivirao kad je Tadic izbio u prvi plan, posto ga se 90-ih nesto ne secam po aktivizmu. Uostalom to ce nam Hamlet objasniti.
Ja sam bio ubeđen da je tada bio član JUL-a zajedno sa drugarom udaračem daira. Zar nisu njih dvojica imali promo kampanju za policiju u jeku protesta i prebijanja građana 96/97?
Link to comment
To ne znam. Mislim da se aktivirao kad je Tadic izbio u prvi plan, posto ga se 90-ih nesto ne secam po aktivizmu. Uostalom to ce nam Hamlet objasniti.
Bio je aktivan i to vrlo, radeci kampanju sa Saperom Kostunici 2002. za predsednicke izbore.
Link to comment

Meni Teofil i odličan i negde mi ga bilo žao... Čudi me da ne ume da se kontroliše i da toliko ispizdi na prejadnog Đorđija. Msm nije da ne treba, vidi se kako je Đorđe naviko da neko urla na njega pa se usićio iskusno, nego Teofilo mož da zaradi kakav šlog ako se tako bude nervir'o. Svejedno, ono što reče za našeg dragog predsednika, premijera i Eliota Nesa, treba ponavljati dok se pakao ne zaledi. No pasaran, ima neko ovde i da pamti šta je bilo, a ne da se pravimo da ne vidimo slona u dnevnoj sobi. Nemam pojma čemu to vodi, samo znam da treba.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...