Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

Bogami, moram izraziti svoju zabrinutost nad Teofilom, jer već je jednom dobio štanglu po glavi. Stvarno je ludo hrabar šta je sve večeras izgovorio, a onaj smrad od Vukadinovića ga je totalno iznervirao.

Link to comment

Grozan je ovaj utisak nedelje. I to svi ucesnici. Djordjija i idola ne bih cak ni komentarisao, a Teofil je od price o Kacinu i reketiranju koja je mnogo vaznija skrenuo u uopstenu pricu iz devedesetih. Nakraju ce da bude da je sve bio hir Kacina. Mogli bi jednom da sednu i lepo odgovore jasno na njegove optuzbe konkretno.

Link to comment
Grozan je ovaj utisak nedelje. I to svi ucesnici. Djordjija i idola ne bih cak ni komentarisao, a Teofil je od price o Kacinu i reketiranju koja je mnogo vaznija skrenuo u uopstenu pricu iz devedesetih. Nakraju ce da bude da je sve bio hir Kacina. Mogli bi jednom da sednu i lepo odgovore jasno na njegove optuzbe konkretno.
+1Sve sam se složio sa tim što je Teofil skresao Đorđiju, ali ta vrsta skretanja na devedesetske podele potpuno promašuje metu.Ma, užas ekipa.
Link to comment

Mislim, gde taj Đorđije živi uopšte. Imamo prosto političke kadrove i "infrastrukturu" iz devedesetih, koja je apsolutno konzervativna i nesposobna da odgovori na vreme.edit - i ako su beli listići najveći problem, nek dovode onda nekog ko je bio za to, pa neka se oko toga polemiše. Ovo društvo kipti od problema, a oni opet okrivljuju narod.

Edited by kobni zelaya
Link to comment

au jbt kako olji dramatično konstatuje da ima još više strasti. emisija postaje nadrealno bizarna. možda bi mogla da razmisli o dostojanstvenom kačenju obuće o klin.

Link to comment

jbt kakav teofil meni je najveci utisak krle :mellow:ja kapiram da je on iskreno fasciniran svim tim pametnim ljudima koje srece po forumima, blogovima i internetima.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...