Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

evo Velje u predlozima (nisam cuo ovu izjavu) uglavnom prica o "izdajnicima koji bi izdali zemlju za shaku cvaraka" pominje poreklo itd...klasika...i Zirinovski kao bokser...

Link to comment

olja je super, samo ga lepo pita: da li ste ili niste deo vlade srbije, koja radi to sto radi, u kojoj ste meri deo ekipe odgovorne za kolektivno ludilo i dokle cete biti deo takve vlade.mozda ce nekome ovo zvucati cudno, ali ne bi me mnogo zacudio scenario u kom ce dss da se slozi sa dinkicem o neplacanju 'kosovskog duga', usvajajuci njegovu argumentaciju da buduci da ne ostvarujemo fiskalni suverenitet tamo necemo ni da placamo.

Link to comment

I evo su i gledaoci!!!Slusajte ga :lol:Ste culi ovo sto je pitala slusateljku: "kako se zove stranka Zirinovskog?" <_< angry.gif Pa pokenjam ti se po ledjima, govedo jedno DSSovsko, djubre smrdljivo!

Edited by Sludge Factory
Link to comment

"blize nam je Rusija nego Amerika"...1 gospodja: "izbori za PREMIJERA u Rusiji"...osoba C "zovem iz Sombora, jel treba PREZIME?"...shta reci?!

Link to comment
I evo su i gledaoci™!!!Slusajte ga :lol:Ste culi ovo sto je pitala slusateljku: "kako se zove stranka Zirinovskog?" <_< angry.gif Pa pokenjam ti se po ledjima™, govedo jedno DSSovsko, djubre smrdljivo!
Pa Olja samo proverava opštu informisanost svojih gledalaca. Ne razumem šta je tu toliiko loše. Fakat je da se stranka Žirinovskog baš tako zove.. pa šta :rolleyes: Eh, kako smrdi neka paljevina ovde. I pre nego što se krene u opletanje i etiketiranje Bećkovićeve, sačekajte da dovrši emisiju. Njena taktika prema Dinkiću ide ka tome da ga natera da se argumentovano ogradi od DSS/NS pomanitalog dela vlade, čiji će deo biti dok sa DSom ne proceni drugačije.Ta tek je dve nedelje prošlo od proglašenja nezavisnosti i maske sveže popadale. Il sam ja možda luda što sam (još uvek) strpljiva.edit: možda Edited by Lynn
Link to comment

Ovo je presmesno!"Evo, najeo sam se govana... ovo sam sad pravi ja! Ne mogu vise. Skupilo mi se... ZIVELA EU... I Kosovo...jos malo...ne mogu bas odmah da prekinem i skinem se sa DSS-heroina"

Link to comment

"Ja sam se čuo sa Tadićem, pričao sam sa Tadićem, Tadić mi je rekao kad smo razgovarali, Tadić Tadić Tadić."Baš se trudi da se temeljno uglavi na planirano mesto, kao da već nije...

Link to comment
Pa Olja samo proverava opštu informisanost svojih gledalaca. Ne razumem šta je tu toliiko loše. Fakat je da se stranka žirinovskog baš tako zove.. pa šta :rolleyes:
Bas tako, pa sta! Samo, zasto ga ona onda potencira, jos onako klasicno beckovicevski podrugljivo, seireci? Edited by Sludge Factory
Link to comment

Ako je zaista tačno ono što je Mali od Mirosinke uzgred pomenuo - da je vlada 15 minuta raspravljala oko toga što je neko proveo čitava 22 minuta u češkoj ambasadi na razgovoru sa ambasadorom jedne od država koje su priznale Kosovo - onda je situacija zaista blizu otimanja svakoj kontroli. Tome u prilog ide i DSS-ovo interno takmičenje u pljuvanju Zapada sa ciljem dodvoravanja urokljivom šefu, a koje su najbolje demonstrirali mentalno oboleli Kljakić i tragično odvratni Lončar. Imaćemo poslovično dinamičan i zanimljiv mesec mart.

Link to comment
Bas tako, pa sta! Samo, zasto ga ona onda potencira, jos onako klasicno beckovicevski podrugljivo, seireci?
Zašto? Onako - fore radi... kako god. Ne vredi učitavati mnogo u to njeno potenciranje koje meni nije delovalo tragično, štaviše simpatično. Again, stvar percepcije.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...