Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

Pančić ima opasne komplekse vezane za Internet forume :isuse:
Tačno to sam hteo da napišem, skoro pa patološka opsednutost.Ovaj Krstić je odvratniji i više iritira od Jelene Trivan. Neverovatno gadna pojava.
Link to comment
I na kraju dodjosmo do glavnih krivaca za sve: apstinenata i crtaca penisa po listicu! Pusi penis sa listica, Krle™!
neverovatno da jos javno iznose stav da su apstinenti-crtaci krivi. nista nisu naucilidobice jos jedan ako pred sl.izbore pomenu tojeste krstic gadan lik
Link to comment
vukadinoviću teško pala ova letnja pauza, pokušava da izgovori milion reči u minuti i sumnjam da ga iko razume.
Ja mislim da mislim bez obzira na to sto mislim da i dalje mislim da na nacionalnom planu treba razjasniti gledaocima bez obzira na pojedinacne ocene ja mislim da mislim ako mi vreme to dozvoli.
Link to comment
u kom paralelnom svetu zive ova tri bolida ... niko da spomene korupciju, lopovluk i nesposobnost prethodne vlasti za sta je najvise kriva demokratska stranka sto znaci Boris Tadicsto se mene tice svaka politicka emisija za temu treba da ima korupciju i lopovluk ... prica o ideologiji i slicnim stvarima je u Srbiji deplasirana vec par godina ...
Exactly. Dovoljno je samo podsetiti da su pre četiri godine naši mediji forsirali priču kako SPS želi da uđe u Socijalističku internacionalu, što je trebalo da omekša teren za neočekivanu koaliciju DS i SPS. Nakon četiri godine taj SPS zabole patka za tu istu Socijalističku internacionalu, uđoše u vlast sa SNS, strankom koja pokazuje svoju doslednost time što sklapa saradnju sa 1 iskusnim Mlađanom Dinkićem (o čijem lopovluku su nonstop trubili) :frust:
Link to comment
I na kraju dodjosmo do glavnih krivaca za sve: apstinenata i crtaca penisa po listicu! Pusi penis sa listica, Krle™!
+1
neverovatno da jos javno iznose stav da su apstinenti-crtaci krivi. nista nisu naucilidobice jos jedan ako pred sl.izbore pomenu tojeste krstic gadan lik
Čini se da je Olja ipak uspela da mu iscedi očekivani odgovor. Pričaće se o Duliću&co još.
Link to comment

Prvo je rekao da bi, da je kojim slučajem u kafani, ljude koji brane novog ministra kulture nazvao ludacima, ali pošto je u studiju onda ih neće tako nazvati.Sad reče Vukadinoviću "Tvoje kolumne ne drže toliku pažnju kao moje" :rolf:

Link to comment

Hahaha... Pančić je stvarno skroz odlepio večeras. Priča o protagonistima ratne politike devedesetih i nabraja Nikolića, Vučića, Dačića... Onda kaže Vukadinoviću "Nisam ja radio tu ratnu kampanju, Đorđe, nisi ni ti... Možda si to hteo!" :s_w:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...