Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

Meni neko jednom reko da sam isti Matija Dedić.
Ali bih te ipak molio da ne obrađuješ Vasu Ladačkog. Već je previše verzija te pesme u univerzumu. Izuzev u stilu Pera Defformera, što podržavam.
Link to comment
  • 2 weeks later...
Toma iskusno gostuje večeras kada 99,9% ljudi gleda finale EŠ :fantom:
/PC-mod off/Prava prilika da stavi svoju gay-friendly kapu i obeća da će stati na čelo parade, pošto svi znamo ko jedini ne gleda fudbal ;) /PC-mod on/
Link to comment

Ovi su potpuno odlepili. Pustili su deo u kome Beckovicka i Nikolic pokusavaju da se sete kako se zove predsednica Kosova, pri cemu Nikolic izgleda da nije znao da je u programu, a Beckovicka u izvinjenju na kraju emisije tvrdi da nije znala ni ona.

Link to comment

Izgleda da su skroz fejlovali po pitanju isključivanja iz programa. Sada gledam Utisak nedelje, na 33:20 Toma se čudi da li su normalni da opet daju reklame od 6 minuta :lol:

Link to comment

Sunđer Bob je večeras bio retko tugaljiv, skoro da čovek oseti neku... empatiju prema njemu :blink: Srećoim, ubrzo je počeo da reternira Živkoviću u svom karakterističnom stilu (šta vi nama tu nešto, pa mi bar nismo odveli stranku ispod cenzusa kao neki 2003. :isuse:), pa se sve vratilo u normalu.

Link to comment
  • 4 weeks later...

Seca li se neko kopije utiska sa TV Politike? 99.99% sam siguran da ju je vodila Verica Bradic.Ne mislim na Masku nedelje Natase Miljkovic.Koliko se secam ovo je bila prva kopija i tu su uveli pozitivne i negativne utiske.

Link to comment
  • 1 month later...

Kakvo otvaranje sezone:

Gosti Utiska nedelje su Teofil Pančić, novinar nedeljnika Vreme; Đorđe Vukadinović, politički analitičar i Nebojša Krstić, bivši savetnik predsednika Borisa Tadića.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...