Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

ceda antic je preuzeo ulogu intelektualca u ovakvim emisijama? zasto, pobogu? pametniji ne zele da se eksponiraju?!evo, izdaja!
Pa da, kome se ne sviđa šta ima u ponudi, taj hoće strani protektorat.
Link to comment
Čeda: četnici, kakavi god da su, ne mogu se izjednačiti sa nacistima.
duva u jogurt, pritom. zagu podsetilo, asociralo ... ne secam se da je izjednacavala.je l' citao neko nesto od ovog kecmanovica?
Link to comment
duva u jogurt, pritom. zagu podsetilo, asociralo ... ne secam se da je izjednacavala.je l' citao neko nesto od ovog kecmanovica?
Ja čitao samo kolumne. Ne preporučujem :)Čuo da je Feliks dobar roman, ali ne znam iz ličnog iskustva.A morao da pomene i Krležu. Kakav kreten.Joj, jebo vas monarhizam. I na kraju Republika Srpska! Kakva štetočina. Nadrastanje stranačkih interesa (a u cilju nacionalnog jedinstva). Mrš! Edited by Syme
Link to comment
duva u jogurt, pritom. zagu podsetilo, asociralo ... ne secam se da je izjednacavala.je l' citao neko nesto od ovog kecmanovica?
Pa to je Symeov omiljeni spisatelj. :lol:
Link to comment

Po mom sudu :) , teatralni i razdragani VP ubo suštinu. Čeda je čovek duboko nesrećan. Ne može da odgovori na pitanje, a da ne oplete po Crnoj Gori ili BIH ili bilo kome drugom, samo da bi on nešto "dokazao". Vidim da ga Olja voli, ali bilo bi dobro naći nekog drugog 'telektualca sa sličnim svetonazorom.Arsenijevića jednostavno volim, pa makar ništa ne pričao.Što je gostovao Kecmanović i šta je on imao da kaže , osim da bude 2:2 u nekoj podeli, nemam pojma :blink:

Edited by Lezilebovich
Link to comment
Po mom sudu :) , teatralni i razdragani VP ubo suštinu.
I ja mislim. Inače, kaže lepša polovina: izgleda i ponaša se kao da vodi dečiju emisiju. :) Edited by Syme
Link to comment

Bajatović je bio prava slika SPS-a: drkost i bahatost s obzirom na vaskrsenje na posljednjim izborima (zahvaljujući Tadiju) plus totalni populizam glede javne potrošnje/štednje/socijalnih davanja, zna on ko će i na sledećim izborima da glasa za njih. A to što država odlazi uqrac i što možda sledećih izbora i neće biti, njih boli. Odvratan za medalju.

Link to comment

Niko ne gleda Pritisak nedelje? Tol'ka frka na PPPu, a niko da gleda Jova Bakija i Vesnu Pešić ??? Tako prolaze sociolozi kad ih je dvoje u studiou... <_< Hteo da pitam koji Hrvat je obradio ovog Vasu Ladačkog razlažući klavir, da nije Empejac???

Edited by Buck Naked
Link to comment
Niko ne gleda Pritisak nedelje? Tol'ka frka na PPPu, a niko da gleda Jova Bakija i Vesnu Pešić ??? Tako prolaze sociolozi kad ih je dvoje u studiou... <_< Hteo da pitam koji Hrvat je obradio ovog Vasu Ladačkog razlažući klavir, da nije Empejac???
jednom je islo kao pozadina 'tvoje njezne godine' s tog albuma i ja se isto pitalamateja dedic i zoran predin
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...