Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

A, Olja ne sme da pisne Djilasu. Maksimalno skrusena :lol: Mnogo dobra emisija.
Ajd što ne sme ona, ali Čeda je patetično kooperativan. Gledam sa uživanjem da bih posle mogao da iznapušavam staramajku, njegovu lojalnu glasačicu ubeđenu da je svaki njegov nastup jedna oštra i visprena kritika vlasti.
Dragane u pravu si da nisi u pravu kada si mi rekao da nisam u pravu kad sam ti spomenuo da nisi u pravu, ali ne radi se o tome. Mi ovde kandidujemo politike i na nama je da ovoj zemlji kazemo istinu o tome gde se nalazimo u ovom trenutku.
Ovo ću da uramim :D Edited by Weenie Pooh
Link to comment
Ajd što ne sme ona, ali Čeda je patetično kooperativan. Gledam sa uživanjem da bih posle mogao da iznapušavam staramajku, njegovu lojalnu glasačicu ubeđenu da je svaki njegov nastup jedna oštra i visprena kritika vlasti.Ovo ću da uramim :D
Jel istina Dragane?Djilas: Jeste
Link to comment
Jad i beda ove zemlje u direktnom prenosu. Ovo su te gradjanske demokratske opcije u svom njihovom pravom crnilu. Slike njih troje su nesto nadrealno i osecam se kao da ce svaki cas utrcati neko sa natpisom skrivena kamera. Dragane u pravu si da nisi u pravu kada si mi rekao da nisam u pravu kad sam ti spomenuo da nisi u pravu, ali ne radi se o tome. Mi ovde kandidujemo politike i na nama je da ovoj zemlji kazemo istinu o tome gde se nalazimo u ovom trenutku.Cedo nisi u pravu. Deca su deca. Ali Dragane zasto si to izjavio. Poslednji put cu odgovoriti na to pitanje, Deca su deca i mala Milica je sedela u nosi. Olja nisam dosao u emisiju da pricam o nosama i kadama vec da kandidujem bojler kao uzrok i da iskreno ponudim bojlere koji ce nas napokon osloboditi zablude da je voda iz cesme topla.
:Hail:
Link to comment

Olja se nalupetala nevidjeno...Potpuno nepripremljena, krene , pa stane, pa htela bi nesto pa nece...Naravno ova obojica su ludaci , ali ona sto misli da joj sve prolazi...

Link to comment

Ceda je maestralno bio pripremljen za ovu emisiju.Njegova glavna briga je bila Olja i steta koja je mogla da nastane iz duela sa njom , ne sa Djilasom.Zato ju je "otvorio" pricom o jurnjavi putevima Srbije da stigne na emisiju koja je "poslednji svetionik trt-mrt...Ona mislila da ce svasta da joj dopusti da prica , da pravi konstrukcije.A onda je demolirao kada je na svaku tvrdnju imao odgovor, koji zapravo nije negirao cinjenice, nego pokazivao da se ona nije pripremila za emisiju.To ju je zestoko uzdrmalo i sve je postalo pomalo tuzno batrganje Olje da emisiju privede kraju....

Link to comment
Nikako da dodjem do te maestralnosti. Pokazao se kao obican poltron bez svog misljenja.
+ izgleda je apsolvirao Eristicku dijalektiku, samo nije uspeo da dodje do poslednje tacke, nazalost celokupnog gledateljstva
Link to comment
Jad i beda ove zemlje u direktnom prenosu. Ovo su te gradjanske demokratske opcije u svom njihovom pravom crnilu. Slike njih troje su nesto nadrealno i osecam se kao da ce svaki cas utrcati neko sa natpisom skrivena kamera. Dragane u pravu si da nisi u pravu kada si mi rekao da nisam u pravu kad sam ti spomenuo da nisi u pravu, ali ne radi se o tome. Mi ovde kandidujemo politike i na nama je da ovoj zemlji kazemo istinu o tome gde se nalazimo u ovom trenutku.Cedo nisi u pravu. Deca su deca. Ali Dragane zasto si to izjavio. Poslednji put cu odgovoriti na to pitanje, Deca su deca i mala Milica je sedela u nosi. Olja nisam dosao u emisiju da pricam o nosama i kadama vec da kandidujem bojler kao uzrok i da iskreno ponudim bojlere koji ce nas napokon osloboditi zablude da je voda iz cesme topla.
Ovo je za minijature. :thumbup:
Link to comment

U poslednjoj predizbornoj emisiji stavove sučeljavaju: Jelena Trivan, potpredsednica DS-a i Jadranka Joksimović, članica saveta za kulturu SNS-a. Autorka Olja Bećković. Zali boze dobre ideje sa pocetka kampanje i pozivanje neutralnih gostiju.

Link to comment
U poslednjoj predizbornoj emisiji stavove sučeljavaju: Jelena Trivan, potpredsednica DS-a i Jadranka Joksimović, članica saveta za kulturu SNS-a. Autorka Olja Bećković. Zali boze dobre ideje sa pocetka kampanje i pozivanje neutralnih gostiju.
...Onda nista....
Link to comment
U poslednjoj predizbornoj emisiji stavove sučeljavaju: Jelena Trivan, potpredsednica DS-a i Jadranka Joksimović, članica saveta za kulturu SNS-a. Autorka Olja Bećković. Zali boze dobre ideje sa pocetka kampanje i pozivanje neutralnih gostiju.
Auuu...Ovi iz DSa stvarno predano rade na smanjenju broja potencijalnih glasaca. :Hail:
Link to comment

A zlatno pravilo zadnjih 10 dana kampanje je:Samo da neko od NASIH ne zasere nesto! :isuse: :isuse: :isuse:

Edited by Frank Pembleton
Link to comment

pa bice joj sigurno Bota i Toma gosti izmedju dva kruga, kao i 2008.ima kao cirkus da idu od jedne do druge televizije u tih desetak dana...

Edited by Далибор
Link to comment
pa bice jos sigurno Bota i Toma gosti izmedju dva kruga, kao i 2008.ima da kao cirkus da idu od jedne do druge televizije u tih desetak dana...
Највећи циркус између два круга председничких биће покушај брзинског састављања коалиције са мањим странкама. Какав и-беј и Сотби, има лимундо све да их претекне ако Ивица тамо огласи СПС у тих пар дана.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...