Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

a ko je sve unutra i ochem divani? vishe nemam mali prijemnik (u izvesnom smislu, koji je isti kao i da ga nemam), al kao, interesujem se ^_^

Link to comment

Pristupni putevi i udarne rupe za dasku preko neke izusene recice, to je utisak godine i ove kampanje!Ejjjjj, obecava da ce graditi pristupne puteve i krpice udarne rupe za dasku?!229541_most03_f.jpg

Edited by Milosh76
Link to comment
Vesna Mališić. Odlična je. U svakom pogledu :)
Meni je bila uzasno iritantna. A nije rekla bogznasta.Onaj Stevanovic mi je car :lol: samo sam cekao da u nekom trenutku kaze "jeb'ga..."Inace interesantan mi ovaj Beckovicev koncept - dovlaci 3 nekakva analiticara u svaku emisiju da pricaju o kampanji, i oni svi pljuju po svima - dakle, za pohvalu. :D Kao da pokusava da minira izbornu kampanju tj. pokaze koliko je sve to besmisleno. Ako je to cilj, onda svaka cast.
Link to comment

Ona ima odlicnu knjigu intervjua sa Djindjicem, gde su temeljno i dinamicno prikazani dogadjaji o stvaranju DOS-a, 5. oktobru ukljucujuci gomile detalja i ne toliko aktuelnih i popularnih cinjenica,poteza i odnosa.O-Zoranu-Djindjicu-San-o-Srbiji-Vesna-Malisic_slika_O_997852.jpgKoga jos kopka ta tematika,svaka preporuka za citanje.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...